ترخیص دوربین خودرو از گمرک

ترخیص دوربین خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دوربین خودرو از گمرک می باشد. دوربین خودرو که به عنوان داش کم نیز شناخته می شود از دوربین های با ابعاد کوچک می باشند که با نصب در خودرو کاربرد های مختلفی دارند مهمترین کاربرد این دوربین های خودرو تصویر بردای از جلو و عقب خودرو و همچنین داخل کابین خودرو ها می باشد. این دوربین ها تمامی اتفاقاتی که در داخل و خارج خودرو رخ می دهد را ضبط می کند و در برخی مواقع به صورت آنلاین در داخل گوشی های تلفن همراه به نمایش می گذارند.

تجارت و بازرگانی دوربین خودرو

بیشتر واردات دوربین خودرو از کشور چین، اسپانیا، آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی می باشد. برای تجات و بازرگانی دوربین خودرو  نیاز به اخذ مجوز از سازمانهای ذی ربط خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این باره مراجعه کنید. تغییرات بخشنامه های امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمان تجارت و بازرگانی دوربین خودرو و ترخیص کالا از گمرک با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

ترخیص دوربین خودرو از گمرک
ترخیص دوربین خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دوربین خودرو از گمرک:

ترخیص انواع دوربین خودرو

ترخیص دوربین خودرو های شاسی بلند

ترخیص دوربین خودرو های مسابقه ای

ترخیص دوربین خودروهای gps دار

ترخیص دوربین خودروهای دارای سنسور لرزش

ترخیص دوربین خودرو ها با قابلیت wifi

ترخیص دوربین خودرو با حافظه داخلی

و ….

ترخیص دوربین خودرو از گمرک

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه و با همکاری کارشناسان ماهر می تواند مرجع معتبری برای واگذاری امور گمرکی و ترخیص کالای شما از گمرک باشد. از جمله خدمات این شرکت بازرگانی و تجاری ثبت سفارش و خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، پیگیری اسناد بانکی، حمل و نقل کالا به طور کلی ترانزیت و ترانشیپ کالاها، تنظیم اظهار نامه، ترخیص کالا و ….. می باشد. شما تاجران عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص دوربین خودرو از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.