ترخیص دم باریک از گمرک

ترخیص دم باریک از گمرک

ترخیص دم باریک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دم باریک از گمرک می باشد. دم باریک یکی از ابزار و وسایل برقکشی و الکتریکی است. و یکی از ابزار های شبیه به انبردست می باشد. دم باریک به دلیل نوک باریک و بلندی که دارد در محیط های شلوغ و یا محیط های با لبه های تیز و برنده بسیار کاربردی است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دم باریک

کشورچین یکی از بزرگنترین بازارهای دنیا در زمینه تولید ابزار آلات می باشد و در این حوزه میدان را به دست گرفته و پیشتاز است. به دلیل تنوع و مدرن بودن انواع ابزار واردات این کالا به ایران از چین، کشور های اروپایی، آلمان، فرانسه و …. می باشد. همچنین برای وارد کردن این محصول نیاز به اخذ مجوزاتی از سازمان بهداشت دارید. برای اطلاع دقیق از پروسه واردات این محصول به کشور با متخصصان ترخیص کار تحصیکرده این امر در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دم باریک از گمرک:

ترخیص انواع دم باریک

ترخیص دم باریک ( دم گرد)

ترخیص دم باریک ( دم کج )

ترخیص دم باریک ( دم پهن )

ترخیص دم باریک ( سوزنی )

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و استفاده از متخصصین تحصیلکرده این امر تمامی مراحل از مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام کلیه امور حمل و نقل و ترانزیت کالا و ترانشیپ، انجام حوالجات، انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص کالا و تحویل کالا در مقصد و… را برعهده می گیرد. شما تاجران عزیز می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کلیه جزییات امور صادرات، واردات و ترخیص دم باریک از گمرک مشاوره بازرگانی دریافت کنید.

تلفن های تماس با کارشناسان ما: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *