ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک

ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک می باشد. دستگاه گلدوزی در واقع نوعی چرخ خیاطی می باشد که از آن برای دوخت و دوز روی پارچه استفاده می شود. و دارای انواع مختلفی از جمله صنعتی، دستی، گل دوزی روی پارچه، گلدوزی روی چرم و …. است که در ادامه این مقاله به توضیحات تکمیل تری در خصوص انواع آن و نحوه ترخیص آن از گمرک توضیحاتی را خواهیم داد با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دستگاه گلدوزی

بیشتر واردات دستگاه گلدوزی از کشور های اروپایی و بعضا کشور های آسیایی نظیر چین می باشد. و همچنین دستگاه هاای گلدوزی ایرانی نیز به کشور های عربی، عراق، افغنستان و ….. صادر می شود. شما عزیزان برای واردات این دستگاه باید به بخشنامه های صادر شده دراین خصوص مراجعه کنید و مجوزات لازم را اخذ نمایید در غیر این صورت برای ترخیص کالا در گمرک با مشکلاتی مواجه می شوید. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری قوانین در این مقاله نمی باشد. و شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروز و دقیق می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک
ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه گلدوزی

ترخیص دستگاه گلدوزی کامپیوتری

ترخیص دستگاه گلدوزی دستی

ترخیص دستگاه گلدوزی صنعتی

ترخیص دستگاه گلدوزی تاجیما

ترخیص دستگاه گلدوزی روی پارچه

ترخیص دستگاه گلدوزی روی چرم

ترخیص دستگاه گلدوزی روی کیف

ترخیص دستگاه گلدوزی روی کفش

ترخیص دستگاه گلدوزی روی لباس

ترخیص دستگاه گلدوزی روی طاقه

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه گلدوزی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع دستگاه دوزندگی ذیل ردیف 8452 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه دوزندگی خانگی در ردیف 84521000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه درخشان در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شما عزیزان می باشد. ترخیص کاران و مشاوران کاردان این شرکت در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها همراه شما خواهند بود تا تجارتی پرسود و کم ضرر را تجربه کنید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص دستگاه گلدوزی از گمرک می توانید  به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کالا شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.