ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک

ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک می باشد. دستگاه پرفراژ یکی از دستگاه های مهم در خط تولید کالاهایی همانند نخسه پزشکان، قبض های خرید، دستمال های رولی، نایلون و …. می باشد. دستگاه های  پرفراژ دستگاه هایی شانه مانند هستند که سوراخ های ریز و پشت سر هم روی کالا ایجاد می کنند. پرفراژ روی کالا را می توان به نوعی خط برش کالا دانست. این عملیات را بریدن کاغذ و یا آن کالای خاص را برای فروشنده و خریدار راحتتر می کند.

تجارت و بازرگانی دستگاه پرفراژ

واردات دستگاه پرفراژ بیشتر از کشور های کره، ژاپن، چین وارد می شود. برای واردات دستگاه پرفراژ باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

 

ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک
ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه پرفراژ

ترخیص دستگاه پرفراژ نایلون

ترخیص دستگاه پرفراز کاغذ

ترخیص دستگاه پرفراژ دستمال کاغذی

ترخیص دستگاه پرفراژ سفره های رولی

ترخیص دستگاه پرفراژ فاکتور ها

ترخیص دستگاه پرفراژ قبض ها

ترخیص دستگاه پرفراژ لایی

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله دستگاه پرفراژ یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده  امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجارعزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص دستگاه پرفراژ از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.