ترخیص دستگاه مکش خودرو از گمرک

ترخیص دستگاه مکش خودرو از گمرک

ترخیص دستگاه مکش خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه مکش خودرو از گمرک می باشد. دستگاه مکش یا مکنده نوعی لوازم برای صافکاری خودرو می باشد که با ایجاد خلاء بین بدنه خودرو و دستگاه نیروی کششی تولید می کند و باعث می شود بدنه فرو رفته خارج شود. از مکنده صافکاری خودرو برای بدون رنگ در آوردن بدنه خودرو استفاده می شود و به همین دلیل دستگاه های مکنده دارای انواع مختلف می باشد که در ادامه به توضبحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دستگاه مکش خودرو

بیشتر واردات دستگاه مکش خودرو از کشور های چین، کره و ….. می باشد. برای واردات مکنده صافکاری نیاز به اخذ مجوز خواهید داشت برای اطلاع از قوانین و مقررات باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید. در صورت رعایت نکردن قوانین با مشکلاتی در ترخیص کالا مواجه می شوید. به دلیل تغییرات بخشنامه ها نمی توان مفاد آنها در این مقاله عنوان کرد. تجار گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه مکش خودرو از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه مکش خودرو

ترخیص مکنده صافکاری

ترخیص مکنده صافکاری بدون رنگ

ترخیص مکنده صافکاری مدل پاپس

ترخیص مکنده صافکاری مدل ir02

ترخیص مکنده صافکاری مدل BS1

ترخیص مکنده صافکاری 5 اینچی

ترخیص مکنده صافکاری OR5

ترخیص مکنده صافکاری بدون رنگ

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه مکش خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه مکش خودرو در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه  از ابتدای کار تجارت شما که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهتان هستند. کارشناسان ترخیص کار ما با نزدیک به دو دهه کسب تجربه در تمامی امور مربوط به واردات، صادرات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور به خصوص ترخیص دستگاه مکش خودرو از گمرک شما را به درستی هدایت می کنند تا متحمل ضرر و هزینه های بالا نشوید. جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *