ترخیص دستگاه ماینر از گمرک

ترخیص دستگاه ماینر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه ماینر از گمرک می باشد. ماینر دستگاهی برای استخراج رمز ارز می باشد.ارز های رمز دار همون پول های اینترنتی بدون واسطه مانند بیت کویین می باشد. به طور کلی ماینینگ ارزها، استخراج رمز آنها و ثبت در دفتر کل توزیع استخراج است. در ادامه به توضیحات بیشتر درزمینه چگونگی ترخیص انواع دستگاه مایتر می پردازیم.

تجارت و بازرگانی دستگاه ماینر

بیشتر واردات دستگاه مایتر از کشور های چین، کره و بعضا کشور های اروپایی می باشد. برای تجارت و بازرگانی هر کالایی باید بر اساس قوانین و مقررات اعلام شده عمل کرد و به اخذ مجوز های مورد نیاز پرداخت، برای این منظور می توانید به مطالعه بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ادارات ذی ربط بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تجار محترم می توانید امور تشریفات گمرکی  و اخذ مجوزهای مورد نیاز خود از ترخیصکاران مجرب شرکت سلطان تجارت بازرگان کمک بگیرید تا کالای شما در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص شود.

 

ترخیص دستگاه ماینر از گمرک
ترخیص دستگاه ماینر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه ماینر از گمرک:

  • ترخیص انواع دستگاه ماینر
  • ترخیص انواع دستگاه استخراج رمز
  • ترخیص انواع دستگاه ماینینگ
  • ترخیص دستگاه استخراج بیت کویین
  • ترخیص دستگاه استخراج ارز دیجیتال
  • ترخیص دستگاه استخراج بیت مین
  • ترخیص دستگاه اینو سیلیکون
  • ترخیص دستگاه واتس ماینر
  • ترخیص دستگاه ای بنگ ای
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه ماینر

اچ اس کد یا همان کد تعرفه گمرکی کد است برای شناسایی آن کالای خاص و پرداخت تمام هزینه های گمرکی و تشریفات ترخیص کالا از گمرک برای دریافت کد تعرفه گمرکی ترخیص دستگاه ماینر باید به فصل هشتاد و چهارم از کتاب قوانین و اردات و صادرات مراجعه نمایید.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه ماینر در ردیف  84719090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان در دو دهه فعالیت خود راهنمای شما به مسیر درست و قانونی خواهند بود. کارشناسان شرکت ما کلیه مراحل از ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، انجام حوالجات بانکی، انجام امور گمرکی، ثبت اظهار نامه، ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص دستگاه ماینر و … را بر عهده می گیرد. ما متعهد می شویم کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ترخیص و در مقصد تحویل دهیم. همانطور که می دانید اگر از افراد متخصص در این امور بهره بگیرید، هزینه های شما به حداقل ممکن کاهش پیدا می کند و دچار ضرر و زیان نخواهید شد. شما می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص دستگاه ماینر از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار  این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.