ترخیص دستگاه لیزر از گمرک

ترخیص دستگاه لیزر از گمرک

ترخیص دستگاه لیزر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه لیزر از گمرک می باشد. امروزه یکی از دستگاه های نو ظهور و البته بسیار کاربردی  لیزر می باشد. لیزرها دستگاه های برقی و قوی هستند که دارای انواع مختلفی برای استفاده در صنایع و علوم گوناگون می باشند. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت دستگاه لیزر، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات دستگاه لیزر

واردات کالا یکی مهمترین راه ها برای تامین نیاز ها و تبادل تکنولوژی و علم می باشد. به عنوان مثال یکی از کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد، لیزر است که از کشور های آلمان، ایتالیا، آمریکا و … وارد می شود. البته لازم به ذکر است که واردات این کالا در کشور ما مستلزم اخذ مجوز های از سازمان ها و ارگان ها می باشد و در صورت عدم اخذ دچار مشکل و زیان در ترخیص کالای خود خواهید شد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و یا کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری را مطالعه نمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص دستگاه لیزر از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع دستگاه لیزر

ترخیص لیزر های پرتو ایکس

ترخیص لیزر های بیوهولوگرافی

ترخیص لیزر های اپتیکی

ترخیص لیزر های گازی

ترخیص لیزر های الکترون آزاد

ترخیص لیزر های برانگیته پار

ترخیص لیزر های تپی

ترخیص لیزر های دیودی

ترخیص لیزر های پالسی فوق کوتاه

ترخیص لیزر های میزر

لیزر نئودیمیدیوم- یاگ

ترخیص لیزر دی اکسید کربن

ترخیص لیزر کیو سوئیچ

ترخیص لیزر یاگ اربیوم

ترخیص لیزر الکساندرایت

ترخیص لیزر یاقوت

ترخیص لیزر هلیوم یاگ

ترخیص لیزر دوبل فرکانسی نئودیمیم یاگ

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه لیزر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه‌های لیزر،‌ غیر از دیودهای لیزر در ردیف 90132000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه­ها برای جداسازی ایزوتوپی اورانیوم به روش لیزری و اجزاء و قطعات آن در ردیف 84012020 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

تعهد کاری، تجربه بالا، مسئولیت پذیری، امانت داری و … از جمله عللی می باشد که باعث شده است شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این زمینه بدرخشد. از برخی خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه بازرگانی می توان به ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز های قانونی، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و … اشاره کرد. این شرکت همواره در تلاش است تا خدمات خود را کمترین زمان و با حداقل هزینه به شما عزیزان ارائه دهد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص دستگاه لیزر از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *