ترخیص دستگاه خودپرداز از گمرک

ترخیص دستگاه خودپرداز از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه خودپرداز از گمرک می باشد. دستگاه خودپرداز یا همان ATM یکی از دستگاه های بانکی است که باعث کمتر شدن مراجعات به بانک ها می شود. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشند که در ادامه به توضیحات مفصلتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دستگاه خودپرداز

دستگاه خودپرداز یکی از کالاهایی می باشد که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد و به دلیل استفاده مداوم افراد، جز وسایلی می باشد که بازار عرضه و تقاضا همواره برای آن وجود دارد. این کالا در ایران از کشور های چین، ایالات متحده عربی و ترکیه برخی از کشور اروپایی و …. وارد می شود و یا از ایران به کشور های مانند افغانستان، پاکستان، عراق و …. صادر می شود. اما لازم به ذکر است که واردات کالا در کشور ما تابع قوانین و مقرراتی می باشد که در صورت عدم رعایت مشکل و زیان را برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت در نتیجه پیش از شروع هر کاری به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاص کنید.

ترخیص دستگاه خودپرداز از گمرک
ترخیص دستگاه خودپرداز از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه خودپرداز ازگمرک:

ترخیص انواع دستگاه خود پرداز

ترخیص انواع دستگاه ATM

ترخیص دستگاه خودپرداز  ncr

ترخیص دستگاه خودپرداز با لیبل سفید رنگ

ترخیص دستگاه خودپرداز با لیبل قهوه ای رنگ

ترخیص دستگاه خود پرداز داخل ساختمانی

ترخیص دستگاه خودپرداز خارج ساختمانی

ترخیص دستگاه خودپرداز آنلاین

ترخیص دستگاه خودپرداز آفلاین

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه خودپرداز

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه خودپرداز نقدی در ردیف 84729050 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه های خودپرداز غیر نقدی در ردیف 84729070 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه فعالیت در زمینه بازرگانی در سال 1391 به صورت رسمی آغاز به کار نمود و توانست طی این زمان اعتماد تاجران زیادی را به خود جلب کرد و درصدد گسترش خدمات و شعب خود در جهت رفاه حال شما عزیزان برآمد و امروز با ارئه خدمات متنوع تر با کیفیتی بیشتر از پیش در خدمت شماست. برخی از خدمات این شرکت این زمینه  ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه ، حواله ارز، ترانزیت و ترانشیپ و… می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص دستگاه خودپرداز از گمرک با تلفن های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.