ترخیص دستگاه اسپری پر کن از گمرک

ترخیص دستگاه اسپری پر کن از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه اسپری پرکن از گمرک می باشد. در دنیای امروزه با توجه با مصرف زیاد کالاهای اسپری و افشره ای این دستگاه یکی از کالاهای مورد توجه در تولید انواع اسپری ها بوده است. دستگاه های اسپری پرکن دارای چند نوع اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، دستی و …. می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دستگاه اسپری پرکن

اکثر واردات دستگاه اسپری پرکن از کشورهای چین، فنلاند، آلمان، ایتالیا، کره و ….. می باشد. برای واردات این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص دستگاه اسپری پر کن از گمرک 2
ترخیص دستگاه اسپری پرکن از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه اسپری پر کن از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه اسپری پرکن

ترخیص دستگاه اسپری پرکن 50 سی سی

ترخیص دستگاه اسپری پرکن 500 سی سی

ترخیص دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک

ترخیص دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

ترخیص دستگاه قوطی پرکن

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص اسپری پرکن

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه پاشنده مخصوص ظروف اسپری دارای مکانیسم پمپ یا شیر، توام با نازل پاشش در ردیف 84248910 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله دستگاه اسپری پرکن یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده  امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص دستگاه اسپری پر کن از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.