ترخیص دسته پلی استیشن از گمرک

ترخیص دسته پلی استیشن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دسته پلی استیشن از گمرک می باشد. دسته بازی های پلی استیشن جز اولین دسته هایی بود که شرکت سونی کامپیوتر برای بازی های وارد بازار کرد. در این سالهای این دسته ها با اندک تغییراتی مناسب با هر دستگاه پلی استیشن روانه بازار شدند که در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دسته پلی استیشن

بیشتر دسته پلی استیشن های وارداتی از کشور چین و بعضا کشور های اروپایی می باشد. برای واردات دسته پلی استیشن باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنیم و به اخذ مجوزات لازم بپردازیم. و طبق اصول مصوبات آنها به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازیم. در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. به دلیل تغییرات هر روزه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دسته پلی استیشن از گمرک:

ترخیص انواع دسته های پلی استیشن

ترخیص دسته پلی استیشن 1

ترخیص دسته پلی استیشن 2

ترخیص دسته پلی استیشن 3

ترخیص دسته پلی استیشن 4

ترخیص دسته پلی استیشن 5

ترخیص دسته ps

ترخیص دسته پلی استیشن سیم دار

ترخیص دسته پلی استیشن بی سیم

ترخیص دسته دنده پلی استیشن

ترخیص دسته پلی استیشن در رنگ های مختلف

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال تجربه ترخیص کالای افتخارعهده داری پروژه ترخیص کالای بسیاری از تجار و شرکت ها را داشته است. کسب اعتماد شما افتخار ماست. کارشناسان زبده این شرکت با بکار گیری تجربه خود کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه ترخیص خواهند کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص دسته پلی استیشن از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *