ترخیص درب هوا از گمرک

ترخیص درب هوا از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص درب هوا از گمرک می باشد. درب هوا یکی از دستگاه های مورد استفاده در بسیاری از سالن ها و پاساژ ها، کارخانجات و ….. می باشد. در واقع مهمترین کار دستگاه های درب هوا جلوگیری از جابجایی هوا و یا آلاینده ها از فضایی به فضای دیگر می باشد. از معروف ترین کاربرد این دستگاه دمنده هوا در بالای ورودی یک ساختمان و یا در بالای ورودی بین دو فضا با تهویه های متفاوت دیده می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در زمینه تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم.

تجارت و بازرگانی درب هوا

بیشتر واردات درب هوا از کشور های چین، کره، کانادا، فرانسه، آمریکا و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی هر کالایی حتما باید نسبت به رعایت قوانین و مقررات محتات عمل کنید زیرا در صورت عدم رعایت مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. شما تجار عزیز می توانید در این زمینه هم از ترخیصکاری  مطمئن کمک بگیرید و هم می توانید بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط را مطالعه کنید. شما تجار عزیز در صورت نیاز میتوانید با متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی تماس بگیرید. با سپردن امور تجاری و بازرگانی خود به متخصصان شرکت سلطان تجارت بازرگان اطمینان خواهید داشت که کالای شما در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهد شد.

 

ترخیص درب هوا از گمرک
ترخیص درب هوا از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص درب هوا از گمرک:

  • ترخیص انواع درب هوا
  • ترخیص انواع دستگاه هوا
  • ترخیص انواع پرده هوا
  • ترخیص انواع پرده هوا اداری
  • ترخیص انواع پرده هوا تجاری
  • ترخیص انواع پرده هوا صنعتی
  • ترخیص انواع پرده هوای گرم
  • ترخیص پرده هوای دمنده به پایین
  • ترخیص یخچال پرده هوا
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص درب هوا از گمرک

HS کد یا همان تعرفه گمرکی کدی هست که هر کالای تجاری دارد و این کد برای پرداخت تمامی هزینه های گمرکی و ترخیص کالا مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت کد تعرفه گمرکی انواع درب هوا یا پرده هوا می توانید به فصل هشتاد و چهارم از کتاب قوانین واردات و صادرات مراجعه نمایید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه اندوزی و سابقه درخشان و همچنین بهره مندی از کارشناسان و ترخیص کاران زبده و تحصیل کرده از ابتدای کار ثبت سفارش کالا و تا انتها که ترخیص کالا از گمرک می باشد همراه شما هستند. تا کالای شما با کمترین هزینه و بیشترین سود از گمرک ترخیص شود و در مقصد مورد نظر شما کالا را تحویل می دهند. این شرکت ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را به طور تخصصی انجام می دهد. همانطور که در بالا اشاره شد با تغییر بخشنامه ها شما به کارشناس زبده ترخیص کار ماهر نیاز دارید.  تجار گرامی شما می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص درب هوا از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.