ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک

ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک می باشد. درب های خودر یکی از لوازم اصلی در خودرو ها می باشند. درب های خودرو با توجه به نوع خودرو و اندازه آن متفائت است. در ادامه به توضیحات بیشتری در این زیمنه می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی درب عقب و جلو خودرو

بیشتر واردات درب عقب و جلو خودرو از چین، کره، کانادا و …. می باشد. برای واردات این نوع از محصولات نیاز به اخذ مجوزاتی خواهید داشت. برای اطلاع از مجوز های مورد نیاز باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید. قابل توجه است که در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه می شوید. لازم به ذکر است به دلیل تغییرات بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک
ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک:

ترخیص انواع درب عقب و جلو

ترخیص درب پراید

ترخیص درب پژو

ترخیص درب mvm

ترخیص درب جک

ترخیص درب هیوندای

ترخیص درب کیا

ترخیص درب سانتافه

ترخیص درب سوناتا

ترخیص درب سراتو

ترخیص درب دانگ فنگ

ترخیص درب 206

ترخیص درب پرشیا

ترخیص درب 405

ترخیص درب 207

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود بیست سال تجربه به همراه تیم ترخیص کاران و مشاوران زبده و کاردان خود در خدمت شماست. شما با سپردن امور تجاری خود به ما آسوده خواهید بود که کالای شما با هزینه کم و سرعت زیاد و در امنیت کامل از گمرک ترخیص خواهد شد. تجار عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص درب عقب و جلو خودرو از گمرک می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 021281111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.