ترخیص درب سوپاپ از گمرک

ترخیص درب سوپاپ از گمرک

ترخیص درب سوپاپ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص درب سوپاپ از گمرک می باشد. درب سوپاپ یکی از لوازم یدکی خودروها می باشد که از آن برای جلوگیری از آلودگی اجزای سیلندر، بادامک، میل بادامک، فنرهای سوپاپ و …. استفاده می شود. همچنین درب سوپاپ امکان روغن کاری این اجزاء را هم می دهد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص میپردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی درب سوپاپ

از جمله  کالاهای تجاری که در ایران از کشور های آلمان، آمریکا، چین و… وارد می کند، درب سوپاپ می باشد. این کالا جهت ارائه خدمات خودرویی وارد کشور می شود و بسیار پر سود می باشد. البته لازم به ذکر است که واردات کالا مستلزم داشتن کارت بازرگانی می باشد و در صورتی که تاجران عزیز فاقد کارت با اعتبار بازرگانی باشند و یا نماینده قانونی که کارت بازرگانی داشته باشد همکاری نمی کنند قادر به وارد کردن کالا نمی باشند و همچنین لازم است قوانین مربوط به واردات این کالا را مطالعه نمائید تا در صورتی که این کالا نیازمند اخذ مجوز می باشد برای آن اقدام کنید تا در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل نشوید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با نیرو های شرکت سلطان تجارت بازرگان جهت واردات کالا با استفاده از کارت بازرگانیشان می توانید با همکاران ترخیص کار ما در این شرکت تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص درب سوپاپ از گمرک:

ترخیص انواع درب سوپاپ

ترخیص درب سوپاپ خوردوهای سواری

ترخیص درب سوپاپ خودروهای سنگین

ترخیص درب سوپاپ پراید

ترخیص درب سوپاپ پژو

ترخیص درب سوپاپ سمند

ترخیص درب سوپاپ رنو

ترخیص درب سوپاپ اپیروس

ترخیص درب سوپاپ ون

ترخیص درب سوپاپ هایلوکس

ترخیص درب سوپاپ سراتو

ترخیص درب سوپاپ آزرا

ترخیص درب سوپاپ مزدا

ترخیص درب سوپاپ نیسان

ترخیص درب سوپاپ وانت

ترخیص درب سوپاپ تریلی

ترخیص درب سوپاپ اتوبوس

ترخیص درب سوپاپ اسکانیا

ترخیص درب سوپاپ ولو

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص درب سوپاپ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص درب سوپاپ خودروهای سواری در ردیف 84099190 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص درب سوپاپ خوردوهای سنگین در ردیف 87089960 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه که واردات و صادرات امری تخصصی است، نیاز به  کمک گرفتن از فردی حرفه ای و با تجربه دارد. در غیر این صورت و همکاری با کارگزاران مبتدی و بی تجربه ترخیص کالای شما از گمرک با مشکل مواجه می شود و باعث زیان و خسارت شما خواهد شد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی از قبیل ( ثبت سفارش، خرید کالا، تنظیم اظهارنامه، کسب مجوز های قانونی، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها و … ) متعهد است تا امور بازرگانی شما تاجران عزیز را به نحو احسن انجام دهد. درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص درب سوپاپ از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار این شرکت تجاری و بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *