ترخیص داپلکس از گمرک

ترخیص داپلکس از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص داپلکس از گمرک می باشد. داپلکس نوعی آلیاژ سوپرو خاص می باشد. که در استاندارد های اروپایی و آمریکایی با نام فولاد شناخته می شود. آلیاژ داپلکس از ترکیب شیمیایی انواه مختلف آلیاژ های ددیگر ساخته می شود که توانایی مقاومت در دمای بالای 316 درجه را دارد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه اشید.

تجارت و بازرگانی داپلکس

اکثر واردات داپلکس از کشورهای چین، کره، آلمان، کانادا و …. می باشد. برای واردات و ترخیص داپلکس باید مطابق با قوانین عمل کرد و نسبت به اخذ مجوزات مورد نیاز اقدام کرد. مجوزات و قوانین مورد نیاز در بخشنامه ها از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط صادر می شوند. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بروزتر و دقیقتر با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص داپلکس از گمرک 2
ترخیص داپلکس از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص داپلکس از گمرک:

ترخیص انواع داپلکس

ترخیص میله سوپر داپلکس

ترخیص آلیاژ داپلکس

ترخیص آلیاژ میل کروم

ترخیص آلیاژ استلایت

ترخیص آلیاژ مونل

ترخیص آلیاژ اینکونل

ترخیص آلیاژ فولاد فنری

ترخیص مونل اینکونل

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص داپلکس

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع آلیاژ ها ذیل ردیف 2805 قرار دارد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آلیاژ های طبیعی در ردیف 28441000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آلیاژ های ترکیب شده در ردیف 28443000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در زمینه ترخیص کالاها از گمرک و بهره مندی از ترخیص کاران ماهر آماده همکاری با شما تجار و وارد کنندگان گرامی است تا در روند تجارت خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه را تجربه کنید.  کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب در زمینه صادرات و واردات، ترانزیت و ترانشیپ کالا، ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را با صرف کمترین وقت و هزینه عهده دار می گردند. همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی زبده و مجرب و کاردان نیاز دارید، که کارشناسان و ترخیص کاران با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند در خصوص ترخیص داپلکس از گمرک  یارای شما باشند. برای هرگونه پرسش و پاسخ می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.