ترخیص داش کم از گمرک

ترخیص داش کم از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص داش کم از گمرک می باشد. داش کم نوعی دوربین می باشد که روی داشبورد خودرو جلو راننده و یا روی آیینه محصوص دیدن عقب نصب شده و می تواند تصویر برداری کرده و در مواقع تصادف داش کم می تواند از شواهد تصویر برداری کند. دوربین های داشبورد یا همان داش کم دارای انواع مختلفی می باشند که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی داش کم

بیشتر داش کم های وارداتی به کشور از چین و بعضا کشور های اروپایی می باشد. شما عزیزان برای واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق اصول و مصوبات بخشنامه به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص داش کم از گمرک

ترخیص داش کم از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص داش کم از گمرک:

ترخیص انواع داش کم

ترخیص انواع دوربین داشبورد

ترخیص داش کم های جلو خودرو

ترخیص داش کم های عقب خودرو

ترخیص انواع دوربین های ماشین

ترخیص داش کم خودرو های سبک

ترخیص داش کم خودرو های سنگین

ترخیص دوربین دنده عقب

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص دوربین داش کم

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دوربین داش کم خودرو های سبک در ردیف 85258090 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دوربین های داش کم خودرو های سنگین در ردیف 85258090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با ده ها سال تجربه در زمینه ترخیص کالا از گمرک آماده هدایت شما تجار عزیزدر خصوص نحوه ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی است. تا در روند تجارت خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه را تجربه کنید. کارشناسان و متخصصین شرکت ما با کسب تجارب و تحصیل در زمینه صادرات، واردات، حمل و نقل و ترخیص کالای شما به مقصد را با صرف کمترین وقت و هزینه عهده دار می گردند. همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی با تجربه و متخصص نیاز دارید، که ترخیص کاران زبده ما می توانند در این امر یارای شما باشند. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ  در خصوص ترخیص داش کم از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس:  09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.