ترخیص داشبورد خودرو از گمرک

ترخیص داشبورد خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص داشبورد خودرو از گمرک می باشد. داشبورد یکی از قسمت های مهم داخل خودرو می باشد که می توان از آن به عنوان پانل کنترلی خودرو نیز نام برد. که دسترسی راحتتری به راننده برای کنترل کلید ها، رادیو، ضبط، فندک و ….. می دهد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی داشبورد خودرو

واردات داشبورد خودروها از کشور های چین، کره، تایوان و همچنین کشور های تولید کننده انواع خودرو ها می باشد.  برای تجارت و بازرگانی به طور کلی باید طب قوانین و مقررات عمل کرد. ترخیص لوازم یدکی خودروها نیاز به اخذ مجوزهایی خواهد داشت. تغییرات بخشنامه ها امکان توضیحات بیشتر در زمینه قوانین و مقررات را از ما سلب کرده است. برای این منظور شما تجار عزیز در زمان اقدام به تجارت این کالا به بخشنامه های صادر شد از طرف سازمان و ارگان های ذی ربط مراجعه کرده و یا برای دریافت اطلاعات دقیقتر با متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

ترخیص داشبورد خودرو از گمرک 2

ترخیص داشبورد خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص داشبورد خودرو از گمرک:

ترخیص انواع داشبورد خودرو

ترخیص داشبورد خودرو پراید

ترخیص داشبورد خودرو پژو 206

ترخیص داشبورد خودرو پژو 207

ترخیص داشبورد خودرو سمند

ترخیص داشبورد خودرو بنز

ترخیص داشبورد خودرو جک

ترخیص داشبورد خودرو سوناتا

ترخیص داشبورد خودرو اپتیما

ترخیض داشبورد خودرو النترا

ترخیص داشبورد خودرو سانتافه

ترخیص داشبورد خودرو سراتو

ترخیص داشبورد خودرو سورنتو

ترخیص داشبورد خودرو اسپورتیج

ترخیص داشبورد خودرو مزاد 3

ترخیص داشبورد خودرو پریوس

ترخیص داشبورد خودرو کمری

ترخیص داشبورد خودرو کولئوس

ترخیص داشبورد خودرو تلیسمان

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با کارشناسانی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمات رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. با توجه به اینکه قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجار عزیز قبل از اقدام به تجارت، نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه دارید.

کارشناسان ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید است تا  ترخیص کالا و حمل آن به مقصد مورد نظر در خدمت شما می باشد. شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص داشبورد خودرو از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902  – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.