ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک

ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک می باشد. داروهای بیوتکنولوژی داروهایی مختص به همین مرز و بوم می باشد. در واقع این داروهای در ایران به  دست متخصصین داروسازی ایارانی تولید می شوند.که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی داروهای بیوتکنولوژی

امروزه با پیشرفت امکانات و تجهیزات حمل و نقل هر نوع کالایی قابلیت جابجایی دارد. داروهای بیوتکنولوژی ایران نیز به کشور های عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان و ……. صادر می شود. البته تاجرانی که قصد تجارت و بازرگانی داروهای بیوتکنولوژی را دارند لازم است به این نکته توجه کنند که صادرات بیوتکنولوژی مشمول قوانین و مقررات خاصی از جمله اخذ مجوزات قانونی از سمت مالک کالا یا نماینده قانونی وی می باشد. در صورت وجود هرگونه پرسش یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانید با کارشناسان ترخیص کار این شرکت تماس حاصل فرمائید.

ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک 2

ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک:

ترخیص انواع داروهای بیوتکنولوژی

ترخیص اریتروپویتین- آلفا

ترخیص واکسن HIB

ترخیص اریتروپویتین- بتا

ترخیص استرپتوکیناز

ترخیص G-CSF

ترخیص اینترفرون گاما

ترخیص Peg-G-CSF

ترخیص اینترفرون بتا 1b

ترخیص Peg اینترفرون آلفا

ترخیص واکسن هپاتیت B

ترخیص اینترفرون آلفا

ترخیص فاکتور۷

ترخیص اینترفرون بتا 1a

ترخیص اتانرسپت

ترخیص PTH

ترخیص FSH

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص داروهای بیوتکنولوژی

کد تعرفه گمرکی برای شیشه آلات آزمایشگاه های داروسازی ذیل ردیف 7017 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فیلتر های مخصوص ماشین آلات داروسازی در ردیف 84212920 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید تجارت به ویژه در زمینه برخی کالاها نظیر داروها امری بسیار سخت خواهد بود از این رو همکاری با ترخیص کاری معتمد برای هر تاجری الزامی می باشد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای کارآمد و متخصص خود از فعالترین و خوشنام ترین شرکت های بازرگانی می باشد که با هدف ارتقا کیفیت تجارت برای واردکنندگان وصادرکنندگان کشورمان اقدام به ارائه خدماتی نظیر ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره تخصصی و … کرده است و شما عزیزان در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت در زمینه ترخیص داروهای بیوتکنولوژی از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.  ت

لفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.