ترخیص خیارشور از گمرک

ترخیص خیارشور از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص خیار شور از گمرک می باشد. خیارشور یکی از چاشنی های مورد علاقه در کنار غذا و همچنین در تهیه انواع سالاد ها و سادویچ ها کاربرد دارد. که در بیشتر کشور های از آن استفاده می شود. خیارشور با توجه به توع درست کردن آن دارای مزه های مختلف فلفلی، شور و … می باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در زمینه چگونگی تجارت و بازرگانی آن می پردازیم.

تجارت و بازرگانی خیارشور

بیشتر صادرات خیارشور از ایران به کشور های عراق، سوریه، آلمان، کشور های عربی، ایتالیا، فرانسه و …. می باشد. تجارت و بازرگانی خیارشور دارای قوانین و ضوابط  خاصی است و افرادی که اقدام به تجارت آن می کنند باید با شرایط و قوانین این حوزه آشنایی کافی را داشته باشند. در ضمن لازم به ذکر است که برای هرنوع از تجارت داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه ترخیص کالا خصوصا ترخیص خیارشور می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی مواجه خواهید شد.

ترخیص خیارشور از گمرک
ترخیص خیارشور از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص خیارشور از گمرک:

ترخیص انواع خیارشور

ترخیص خیارشور فلفلی

ترخیص خیارشور دبه ای

ترخیص خیارشور فله ای

ترخیص خیارشور شیشه ای

ترخیص خیارشور برند

ترخیص خیارشور صنعتی

ترخیص خیارشور تخمیری

ترخیص خیارشور سنتی

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید کار تجارت و بازرگانی در عین حال که سود آور است بسیار سخت و طاقت فرسا نیز می باشد که نیازمند داشتن تجربه و اطلاعات بالا در این زمینه می باشد در غیر این صورت زیان و شکست را با خود به همراه خواهد داشت در همین راستا به تاجران عزیزی که به تازگی قصد تجارت و بازرگانی را دارند اکیدا توصیه می شود با فرد یا شرکت بازرگانی مطمئن همکاری کنند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه در امر بازرگانی و ترخیص کالا و با بهرمندی از نیرو های مجرب و حرفه خود آماده خدمت رسانی به شما تجار عزیز می باشد و قصد دارد با ارائه خدمات مفید خود نظیر: ثبت سفارش، خرید کالا، حواله ارز، حمل و نقل کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها و … تجارتی امن و مطمئن را برای برای شما عزیزان رقم بزند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص خیارشور از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.