ترخیص خط سوخت خودرو از گمرک

ترخیص خط سوخت خودرو از گمرک

ترخیص خط سوخت خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص خط سوخت خودرو از گمرک می باشد. خط سوخت خودرو به مانند سیستم خون رسانی در بدن انسان است که سوخت را از سر منشاء اصلی گرفته و به موتور پمپاژ می کند سیستم سوخت رسانی در خودرو ها به دو صورت انژکتوری و کاربراتوری تقسیم می شود که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم .

تجارت و بازرگانی خط سوخت خودرو

امروزه با توجه به این که افراد دارای نیاز های بسیار گوناگون و نامحدودی هستند یک کشور به تنهایی توانایی پاسخگویی به تمام نیاز های داخلی خود را ندارد و ناچار به خرید و وارد کردن آن کالا یا خدمات از دیگر کشور ها می باشد و از این طریق هم کشور مقصد به نیاز خود دست میابد و هم کشور مبدا سود حاصل از فروش به دست می آورد به این نوع از خرید و فروش را صادرات و واردات می گویند و یکی از کالاهای وارداتی در کشور ما لوازم یدکی خودروها می باشد که از کشور هایی نظیر امارات، چین و … وارد می شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص خط سوخت خودرو از گمرک:

ترخیص انواع خط سوخت خودرو

ترخیص خط سوخت انژکتوری

ترخیص خط سوخت کاربراتوری

ترخیص خط سوخت خودرو های سواری

ترخیص خط سوخت خودرو های سنگین

ترخیص باک بنزین

ترخیص پمپ بنزین

ترخیص لوله های سوخت راسانی

ترخیص شیر اطمینان

ترخیص سنسور دریچه گاز

ترخیص سنسور دمای هوا

ترخیص سنسور فشار هوا

ترخیص سنسور دور موتور

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص خط سوخت خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص خط سوخت خودرو های سواری در ردیف 84099190 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص خط سوخت خودروهای سنگین در ردیف 84099960 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانانی که قصد واردات و صادرات کالا را دارید حتما از موانع و قوانین پیچیده تجارت مطلع هستید، اما شما عزیزان می توانید با مراجعه و یا تماس با شرکت سلطان تجارت بازرگان از تجربه و تخصص نیرو های توانمند این شرکت بهرمند شوید و از عدم بروز مشکل در امور خود  مطمئن باشید. همچنین از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهارنامه، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و با جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص خط سوخت خودرو از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *