ترخیص حشره کش راکتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص حشره کش راکتی از گمرک می باشد. حشره کش های راکتی و برقی دارای آسیب کمتری به محیط هستند و برای شکار حشرات بسیار مفید می باشند. مقاومت بدن حشرات بالاست و با ولتاژ پایین نمی توان آنها را از بین برد پس حشره کش های راکتی و برقی دارای ولتاژ بالایی هستند که به راحتی بتوانند حشرات را از بین ببرند. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی حشره کش راکتی

تجارت جهانی یکی از عواملی است که تاثیر به  سزایی در رشد اقتصادی کشورها دارد و واردات این بخش از اهمیت بالایی  در بازار کالا ها برخودار است زیرا بخش عمده ای از کالاهای مورد نیاز جامعه از این طریق تامین می شود. برای مثال یکی از کالاهایی که بازرگانی آن در کشور های مختلف انجام می گیرد، حشره کش های راکتی است. در ایران این دستگاه از کشور های چین، کره، آلمان، آمریکا و دیگر کشور های اروپایی وارد می شود. تاجران عزیز لازم به ذکر است که تجارت این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوطه از سازمان ها و ارگان ها می باشد و در صورت عدم رعایت مقررات و نداشتن مجوز ها در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت تمایل می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا به عنوان نماینده قانونی شما برای اخذ مجوز های ذکر شده اقدام نمایند.

ترخیص حشره کش راکتی از گمرک
ترخیص حشره کش راکتی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص حشره کش راکتی از گمرک:

ترخیص انواع حشره کش راکتی

ترخیص حشره کش راکتی بزرگ

ترخیص حشره کش راکتی کوچک

ترخیص حشره کش های برقی

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است. که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد، تا از بروز هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل : ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمت شماست تا امور بازرگانی شما را با کمترین زمان و هزینه ممکن به انجام برساند. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص حشره کش راکتی از گمرک با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.