ترخیص حسگر مپ از گمرک

ترخیص حسگر مپ از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص حسگر مپ از گمرک می باشد. حسگر مپ یا همان سنسور فشار منیفولد یکی از لوازم یدکی خودرو و از سنسور های مورد استفاده در سیستم الکترونیکی موتور است. این دستگاه به صورت مستقیم به کامپیوتر خودرو متصل است و میزان هوای ورودی به مخزن احتراق را اندازه گیری می کند. در ادامه ب توضبحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی حسگر مپ

بیشتر واردات حسگر مپ از کشورهای ایتالیا، ترکیه،  کشورهای امارات متحده عربی، چین و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی این کالا باید طبق اصول و مصوبات صادر شده در بخشنامه ها پیش رفت برای این منظور نیاز به مطالعه بخشنامه ها می باشد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوزات لازم در گمرک برای ترخیص کالاها به مشکل برخورد خواهید کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروزتر در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص حسگر مپ از گمرک

ترخیص حسگر مپ از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص حسگر مپ از گمرک:

ترخیص انواع حسگر مپ

ترخیص حسگر مپ خودرو های سواری

ترخیص حسگر مپ خودرو های سنگین

ترخیص حسگر مپ پراید

ترخیص حسگر مپ پژو 206

ترخیص حسگر مپ پژو 405

ترخیص حسگر مپ مگان

ترخیص حسگر مپ زانتیا

ترخیص حسگر مپ ماکسیما

ترخیص حسگر مپ پرادو

ترخیص حسگر مپ جنسیس

ترخیص حسگر مپ سراتو

ترخیص حسگر مپ سانتافه

ترخیص حسگر مپ کمری

ترخیص حسگر مپ مزاد3

ترخیص حسگر مپ دانگ فنگ

ترخیص حسگر مپ خودرهای جک

ترخیص حسگر مپ خودروهای mvm

ترخیص حسگر مپ  اتوبوس

ترخیص حسگر مپ مینی بوس

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر مپ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر مپ خودرهای سواری در ردیف 90292022 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر مپ خودرهای سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه بازرگانی و در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص حسگر مپ یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات این شرکت پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران متخصص ما در بنادر و گمرکات، مراحل ترخیص کالای شما را انجام داده و فرایند حمل و نقل( ترانزیت و ترانشیپ) را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند در زمینه ترخیص حسگر مپ و لوازم یدکی خودروها امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز و گرامی باشد.  برای هر گونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص حسگر مپ از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.