ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک

ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک می باشد. ترمز ضد قفل یا همان ای بی اس یک نوع سیستم پیشرفته ترمز در خودرو های جدید است که نقش مهمی در خودرو ها ایفا می کند و باعث می شود در زمان ترمز شدید و سریع چراغ ها قفل نشوند و در به صورت آنی ترمز گرفته شود . در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی حسگر ترمز ضد قفل

بیشتر واردات حسگر ترمز ضد قفل از کشورهای ایتالیا، ترکیه،  کشورهای امارات متحده عربی، چین و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی این کالا باید طبق اصول و مصوبات صادر شده در بخشنامه ها پیش رفت برای این منظور نیاز به مطالعه بخشنامه ها می باشد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوزات لازم در گمرک برایترخیص کالاها به مشکل برخورد خواهید کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروزتر در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک

ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجات بازرگان در خصوص ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک:

ترخیص انواع حسگر ترمز ضد قفل

ترخیص حسگر ترمز ای بی اس

ترخیص حسگر ترمز ضد قفل خودرو های سواری

ترخیص حسگر ترمز ضد قفل خودرو های سنگین

ترخیص حسگر ترمز ضد قفل برای انواع خودرو ها

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر ترمز ضد قفل

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر ترمز ضد قفل خودرو های سواری در ردیف 90292022 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر ترمز ضد قفل خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه بازرگانی و در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص حسگر ترمز ضد قفل یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات این شرکت پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران متخصص ما در بنادر و گمرکات، مراحل ترخیص کالای شما را انجام داده و فرایند حمل و نقل( ترانزیت و ترانشیپ) را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند در زمینه ترخیص انواع لوازم یدکی خودرو امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز و گرامی باشد.  برای هر گونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص حسگر ترمز ضد قفل از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.