ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک

ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک می باشد. این سنسور یکی از لوازم یدکی مهم در خودرو ها می باشد که وظیفه بررسی نسبت هوا به سوختی که وارد موتور می شود را داراست. این سنسور به شما می گوید که آیا خودرو شما به درستی کار می کند یا خیر. این سنسور ها میزان گاز های خروجی و میزان اکسیژن غیر قابل احتراق را اندازه گیری می کند.

تجارت و بازرگانی حسگر اکسیژن o2 خودرو

واردات حسگر اکسیژن o2 خودرو بیشتر از کشور های چین، آلمان، فرانسه، کره و….. می باشد. برای واردات حسگر اکسیژن o2 خودرو و مشتقات آن نیاز به اخذ مجوز از سازمانهای ذی ربط دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این باره مراجعه کنید. تغییرات بخشنامه های امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمان تجارت و بازرگانی حسگر اکسیژن o2 خودرو و ترخیص کالا از گمرک با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک

ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک:

ترخیص انواع حسگر اکسیژن o2 خودرو

ترخیص سنسور اکسیژن Bosch Oxygen Sensor

ترخیص سنسور اکسیژن ACDelco Oxygen Sensor

ترخیص سنسور اکسیژن Denso Oxygen Sensor

ترخیص سنسور اکسیژن خودرو های سواری

ترخیص سنسور اکسیژن خودرو های سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو های سواری در ردیف 90292022 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه و با همکاری کارشناسان ماهر می تواند مرجع معتبری برای واگذاری امور گمرکی و ترخیص کالای شما از گمرک باشد. از جمله خدمات این شرکت بازرگانی و تجاری ثبت سفارش و خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، پیگیری اسناد بانکی، حمل و نقل کالا به طور کلی ترانزیت و ترانشیپ کالاها، تنظیم اظهار نامه، ترخیص کالا و ….. می باشد. شما تاجران عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص حسگر اکسیژن o2 خودرو از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.