ترخیص جیوه از گمرک

ترخیص جیوه از گمرک

ترخیص جیوه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص جیوه از گمرک می باشد. جیوه فلزی است که به چندین شکل در طبیعت وجود دارد. جیوه در ابزار و وسایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. افراد نباید بدون رعایت نکات ایمنی از جیوه به صورت مستقیم استفاده کنند زیرا استفاده از جیوه بدون رعایت این نکات باعث آسیب به افراد می شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه تجارت جیوه، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات جیوه

یکی از عواملی که تاثیر به سزایی در رشد اقتصادی کشورها دارد تجارت جهانی و بازار کالا های صادراتی آن کشور می باشد. در حال حاضر نیز واردات و صادرات در کشورما نقشی اساسی، انکار ناپذیر و درعین حال حساس و سختی را در اقتصاد ایفا می کند. زیرا از طرفی تقاضا برای کالاهای متنوع وارداتی وجود دارد از طرفی هم کشور به نقدینگی حاصل از صادرات نیاز دارد.

یکی از فلزهایی که بازرگانی آن در کشور های مختلف انجام می گیرد جیوه است. در ایران این کالا از کشور های مختلفی وارد و یا صادر می شود. تاجران عزیز لازم به ذکر است که تجارت این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوطه از سازمان ها و ارگان ها می باشد و در صورت عدم رعایت مقررات و نداشتن مجوز ها در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت تمایل می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا به عنوان نماینده قانونی شما برای اخذ مجوز های ذکر شده اقدام نمایند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص جیوه از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع جیوه
  • ترخیص جیوه قرمز
  • ترخیص جیوه نقره ای
  • ترخیص جیوه فوق نو
  • ترخیص دماسنج های جیوه
  • ترخیص بخار جیوه
  • ترخیص نمک های محلول جیوه
  • ترخیص حشره کش های جیوه ای
  • ترخیص جیوه استیلید
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص جیوه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص جیوه در ردیف 2805400 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص جیوه استیلید در ردیف 28521010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی کالا همینطور که امری سود آور برای تجار است، عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور نیز می باشد و به همین سبب قوانین و نظارت خاصی بر روی آن اعمال می شود و نیازمند همکاری با شرکت یا شخصی متعهد و متخصص می باشد. درصورتی که تجار عزیز با فرد نا کارآمد و مبتدی در این زمینه همکاری کنند، در مرحله ترخیص کالا از گمرک با مشکل و تاخیر در تحویل کالا مواجه خواهند شد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص جیوه از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *