ترخیص توالت فرنگی از گمرک

ترخیص توالت فرنگی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص توالت فرنگی از گمرک می باشد. توالت فرنگی یکی از انواع توالت برای اجابت مزاج می باشد که استفاده از آن به مراتب راحتتره از توالت های ایرانی است و در ایران بیشتر افراد ناتوان از استفاده توالت های ایرانی مورد مصرف قرار می دهند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی توالت فرنگی

واردات توالت فرنگی به طور گسترده از کشور های اطراف مانند: کشورهای امارات متحده عربی، کویت، برخی از کشور های اروپایی و ….. می باشد. لازم به ذکراست بنا به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور در برخی از مواقع صادرات این کالا ممنوع و یا آزاد اعلام می شود. بنابراین شما تجار گرامی برای دریافت آخرین اطلاعات در خصوص صادرات کاه باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید و با توجه به قوانین صادر شده در آنها به تجارت این کالا بپردازید. قابل توجه است در صورت عدم رعایت قوانین و همچنین عدم اخذ مجوزات لازم در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در خصوص تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمایید.

ترخیص توالت فرنگی از گمرک
ترخیص توالت فرنگی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص توالت فرنگی از گمرک:

ترخیص انواع توالت فرنگی

ترخیص توالت فرنگی سنگی

ترخیص توالت فرنگی ثابت

ترخیص توالت فرنگی پلاستیکی

ترخیص توالت فرنگی زمینی

ترخیص توالت فرنگی دیواری

ترخیص تولت فرنگی با لوله خروجی S

ترخیص توالت فرنگی با لوله خروجی P

ترخیص توالت فرنگی مخزنی

ترخیص توالت فرنگی با شکل کاسه بیضی، گرد، کشیده

ترخیص توالت فرنگی شیر دار

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر صادرات و واردات در خدمت شماست. کارمندان این شرکت با تخصص و تجربه ای که در کار خود دارند می توانند کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص نمایند و شما از این بابت که سر وقت کالای شما از گمرک ترخیص می شود آسوده خاطر خواهید بود. از جمله خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان مشاوره بازرگانی، خرید کالا، حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش و … می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص توالت فرنگی از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.