ترخیص تشک مسافرتی از گمرک

ترخیص تشک مسافرتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تشک مسافرتی از گمرک می باشد. تشک مسافرتی نوعی تشک سبک و قابل حمل کم جا هستند که در سفر و پیکنیک ها و کمپ ها استفاده می شوند. از نظر قیمتی نیز قیمت بسیار مناسبی دارند که و به همین دلایل دارای خواهان زیادی هستند در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تشک مسافرتی

اکثر واردات تشک مسافرتی از کشورهای چین، اروپای غربی، آمریکا، فرانسه و …. می باشد. صادرات تشک مسافرتی از ایران نیز به کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، عربستان و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی تشک مسافرتی باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه کنید و براساس قوانین مدون به اخذ مجوزات لازم برای تجارت این کالا بپردازید. در غیر این صورت در گمرک برای ترخیص کالا با مشکل مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها شما را به ترخیص کاری ماهر نیازمند می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص تشک مسافرتی از گمرک

ترخیص تشک مسافرتی از گمرک

 برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تشک مسافرتی از گمرک:

ترخیص انواع تشک مسافرتی

ترخیص تشک مسافرتی بزرگ

ترخیص تشک مسافرتی کوچک

ترخیص تشک مسافرتی تک نفره

ترخیص تشک مسافرتی دو نفره

ترخیص تشک مسافرتی پلی فوم

ترخیص تشک مسافرتی بادی

ترخیص تشک مسافرتی طبی

ترخیص تشک مسافرتی هوشمند

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص تشک مسافرتی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع تشک و لحاف ذیل ردیف 9404 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان طی سالها تجربه و تخصص کارشناسان می تواند راهنمای خوبی برای شما تاجران عزیز باشد از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد: حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه گمرکی، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ترانشیپ کالاها و ….. می باشد. تجار عزیز با بهره مندی از ترخیص کاران ماهر می توانید در زمان و هزینه های خود نهایت صرفه جویی را داشته باشید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص تشک مسافرتی از گمرک می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.