ترخیص تشک برقی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تشک برقی از گمرک می باشد. تشک برقی از انواع تشک هایی می باشد که برای بیمارانی که دردهای مزمن کمری دارند در این تشک های برقی سنگ های داغی وجود دارد که به صورت برقی داغ می شوند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تشک برقی

در دنیای امروز با توجه به نیاز های نامحدود و متنوع افرد، هیچ کشوری به تنهایی توانایی رفع نیاز های داخلی خود را ندارد و ناچار به واردات کالا از دیگر کشور می باشد. به عنوان مثال یکی از کالاهای وارداتی و صادراتی در کشور ما تشک برقی می باشد که از چین و تایوان وارد و از ایران به کشور های همسایه خود نظیر افغانستان و عراق صادر می گردد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه مجوزات و ملزومات واردات می توانید با کارشناسان ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تشک برقی از گمرک:

ترخیص انواع تشک برقی

ترخیص تشک برقی تک نفره

ترخیص تشک برقی دو نفره

ترخیص تشک برقی بیمارستانی

ترخیص تشک برقی بالشت دار

ترخیص انواع تشک های مواج

ترخیص تشک برقی ضد زخم بستر

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت بازرگانی و ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان با دارا بودن تجربه ای که پس از سال های فعالیت مستمر در این عرصه به دست آورده آماده خدمت رسانی به شما تجار و بازرگانان عزیز می باشد. از خدمات اصلی این شرکت در زمینه تجارت می توان به ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، حواله ارز، ثبت سفارش و ..‌. اشاره کرد که توسط کارگزاران مجرب این شرکت در اسرع وقت انجام می گیرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص تشک برقی از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034- 02122855902

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.