ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک

ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک می باشد. ترمینال سیم کشی باتری خودرو یکی از لوازم یدکی های پرکارقبرد در سیستم برق خودرو می باشد. و از آنها در سیم کشی آلترناتور یا دینام استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ترمینال سیم کشی باتری خودرو

ترمینال سیم کشی باتری خودرو از جمله کالاهایی است که هم صادرات آن و هم واردات آن به کشور انجام می شود. بیشتر ترمینال سیم کشی وارداتی از کشورهای چین، اسپانیا، آلمان، کانادا، ایتالیا و ….. می باشد. و ترمینال سیم کشی  صادراتی از ایران به کشورهای ترکیه، عربستان، پاکستان و …. می باشد. برای تجارت گرانول نیاز به اخذ مجوزهایی از سازمان و ارگانهای ذینفع می باشد. برای دریافت قوانین و مقررات در خصوص ترخیص لوازم یدکی خودرو به بخشنامه های ارسال شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوز های لازم در گمرک با مشکلاتی رو به رو خواهی شد که باعث عدم ترخیص و یا تاخیر در ترخیص کالا می شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص لوازم یدکی خودرو می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک

ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک:

ترخیص انواع ترمینال شیم کشی خودرو

ترخیص ترمینال Bat

ترخیص ترمینال B

ترخیص ترمینال Pos

ترخیص ترمینال F

ترخیص ترمینال Neg

ترخیص ترمینال field

ترخیص ترمینال Lgn

ترخیص ترمینال L

ترخیص ترمینال S

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو های سواری در ردیف 85079090 می باشد.

کد تعرفه گمرکی باری ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو های سنگین در ردیف 85079090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید در خصوص ترخیص کالا و بکارگیری کارمندان با تجربه و متخصص در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام حواله جات بانکی، اخذ مجوزات لازم و تنظیم اظهار نامه آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. تاجران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص ترمینال سیم کشی باتری خودرو از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.