ترخیص ترموکینگ از گمرک

ترخیص ترموکینگ از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ترموکینگ از گمرک می باشد. ترموکینگ ها از پرکاربردترین موتور های گرمایشی و سرمایشی می باشند. از موتور های ترموکیگ برای نگهداری وسایل و یا کالاهایی که نیاز به محیط سرد و یا سردخانه دارند در شهر و جاده استفاده می شود. این موتور های سرد کننده دارای انواع مختلفی برای کشتی ، قطار و یا کامیون و …. می باشند. در ادامه بهت وضیحات بیشتر دراین خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ترموکینگ

واردات و صادرات یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی هر کشوری است. و امروزه پیشرفت تجارت بین الملل، سبب شده تا ماشین آلات و دستگاه های بزرگ نیز قابلیت بازرگانی و جا به جایی به اقصی  نقاط  دنیا را داشته باشند. ترموکینگ نیز یکی از این کالاها است که در ایران از کشور هایی مانند آمریکا، چین و دیگر کشور های اروپایی وارد می شود. تاجرانی که علاقه مند به تجارت این کالا هستند در قدم اول باید به کسب اطلاعات و اخذ مجوز های مربوط به این کالا اقدام نمایند. همچنین واردات مستعمل این کالا بدون مجوز کمسیون ماده 1 امکان پذیر است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از متخصصین ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در این زمینه کمک بگیرند.

ترخیص ترموکینگ از گمرک

ترخیص ترموکینگ از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ترموکینگ از گمرک:

ترخیص انواع ترموکینگ

ترخیص ترموکینگ یخچال ماشین سبک

ترخیص ترموکینگ فوتی

ترخیص ترموکینگ دوفن

ترخیص ترموکینگ تک فن

ترخیص ترموکینگ انجماد

ترخیص ترموکینگ بوران

ترخیص ترموکینگ امگا

ترخیص ترموکینگ موتورهای دو زمانه دیزلی

ترخیص ترموکینگ MAX

ترخیص ترموکینگ SR

ترخیص ترموکینگ ماشین های یخچال بستنی

ترخیص ترموکینگ کوپلن

ترخیص ترموکینگ بیتزر

ترخیص ترموکینگ ماشین یخچال تک و ده چرخ

ترخیص ترموکینگ موتورهای دو زمانه

ترخیص ترموکینگ یخچال تریلی سه محور

ترخیص ترموکینگ SLX200

ترخیص ترموکینگ SL200

ترخیص ترموکینگ SL200e

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید تنوع کالا ها در بازار بین الملل نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته است و همین امر سبب شده تا قوانین بازرگانی و گمرکی همواره افزایش و تغییر داشته باشند. و تجارت بدون همکاری با افراد متخصص و با تجربه، عوارض نا مطلوب بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای زبده و حرفه ای خود و ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. امور بازرگانی شما را در کمترین زمان و هزینه ممکن به انجام می رساند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان درزمینه ترخیص ترموکینگ از گمرک با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.