ترخیص ترموستات از گمرک

ترخیص ترموستات از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ترموستات از گمرک می باشد. ترموستات یک قطعه از لوازم یدکی خودرو ها می باشد که با قرار گرفتن در بین موتورو رادیاتور خودرو دمای حرارتی موتور را همیشه نزدیک به دمای حرکتی خودرو نگه می دارد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ترموستات

واردات ترموستات اکثرا از کشور های اروپایی نظیر کانادا، استرالیا، کوبا، اندونزی و …. می باشد. واردات ترموستات و باقی لوازم یدکی خودرو همچون دیگر کالاهای وارداتی با توجه به بخشنامه های صادره مشمول رعایت قوانین و مقررات و اخذ مجوزهایی از سازمان ها و ارگان هایی می باشند. به دلیل تغییرات در بخشنامه ها برای دریافت اطلاعات بروز و کاملتر با کارشناسان ترخیص کار لوازم یدکی خودروشرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه می شوید.

ترخیص ترموستات از گمرک

ترخیص ترموستات از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ترموستات از گمرک:

ترخیص انواع ترموستات

ترخیص ترموستات اتاقی

ترخیص ترموستات کانالی

ترخیص ترموستات مستغرق

ترخیص ترموستات جداری

ترخیص ترموستات قطع و وصلی تدریجی

ترخیص ترموستات حرارتی

ترخیص ترموستات برودتی

ترخیص ترموستات صفر

ترخیص ترموستات بالای صفر

ترخیص ترموستات پله ای

ترخیص ترموستات یک مرحله ای

ترخیص ترموستات دو مرحله ای

ترخیص ترموستات بیمتالی

ترخیص ترموستات فانوسه ای

ترخیص ترموستات رئوستا

ترخیص ترموستات دیافراگرمی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص ترموستات

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ترموستات خودروهای سواری در ردیف 84818065 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ترموستات خودروهای سنگین در ردیف 84818065 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص ترموستات از گمرک یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا ترخیص کاران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهره برداری از نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.