ترخیص ترمز کاسه ای از گمرک

ترخیص ترمز کاسه ای از گمرک

ترخیص ترمز کاسه ای از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ترمز کاسه ای گمرک می باشد. ترمز کاسه ای یکی از لوازم یدکی خودروها می باشد. این نوع از ترمز بجای دیسک از صفحه ای کاسه ای مانند تشکیل شده این کاسه متحرک بوده  و کلیه متعلقات ترمز نیز در همان صفحه نصب می شود. ترمز کاسه ای دارای جرخ ترمز کاسه ای مانند می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این زمینه می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ترمز کاسه ای

تجارت بین الملل یکی ازشاخص های اصلی توسعه یافتگی اقتصاد کشور ها می باشد و واردات و صادرات نقش اساسی را در کشور ها به ویژه در کشور ما ایفا می کند. زیرا یکی از اصلی ترین منبع درآمد کشور ما صادرات می باشد و واردات یکی از مهمترین راه های رفع نیاز های متنوع افراد جامعه است. در کشور ما یکی از کالاهای وارداتی ترمز کاسه ای می باشد. لوازم یدکی خودرو یکی از کالاهای وارداتی در ایران است که از کشور های چین، کره، آلمان و… وارد می شود. تاجران عزیزی که قصد واردات این کالا را دارید لازم به ذکر است که واردات این کالا پرسود مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های مربوطه می باشد و در صورت عدم رعایت قوانین و اخذ نکردن مجوزات در زمان ترخیص کالا دچار مشکل و تاخیر خواهید شد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ترمز کاسه ای از گمرک:

ترخیص انواع ترمز کاسه ای

ترخیص ترمز کاسه ای خودروهای سواری

ترخیص ترمز کاسه ای خودروهای سنگین

ترخیص ترمز کاسه ای پرادو

ترخیص ترمز کاسه ای پراید

ترخیص ترمز کاسه ای پژو 206

ترخیص ترخیص ترمز کاسه ای سمند

ترخیص ترمز کاسه ای اپیروس

ترخیص ترمز کاسه ای ماکسیما

ترخیص ترمز کاسه ای زانتیا

ترخیص ترمز کاسه ای تیبا

ترخیص ترمز کاسه ای آزرا

ترخیص ترمز کاسه ای پرشیا

ترخیص ترمز کاسه ای کاپرا

ترخیص ترمز کاسه ای تویوتا

ترخیص ترمز کاسه ای جیپ

ترخیص ترمز کاسه ای اتوبوس

ترخیص ترمز کاسه ای تریلی

ترخیص ترمز کاسه ای کامیون

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص ترمز کاسه ای

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ترمز کاسه ای خودروهای سواری در ردیف 87083022 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ترمز کاسه ای خودروهای سنگین در ردیف 87083021 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد که بدون وقفه و به بهترین شکل امور بازرگانی شما را دنبال نماید و از هرگونه تاخیر در ترخیص کالای شما جلوگیری کند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمات شماست. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ترمز کاسه ای از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *