ترخیص تراک میکسر از گمرک

ترخیص تراک میکسر از گمرک

یکی دیگر ازخدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تراک میکسر از گمرک می باشد. تراک میکسر یا همان کامیون های میکس کننده بتن هستند که از آنها برای انتقال بتن از محل تولید به سر پروژه استفاده می شود. مواد خسک و خام را در داخل میکسر ریخته و تا محل پروژه با هم زدن آن آماده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این تراک ها می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تراک میکسر

اکثر واردات تراک میکسر از کشورهای چین، تایلند و کشورهای اروپایی می باشد. و بیشتر صادرات آن به کشور های اطراف نظیر، عراق، کشور های امارات متحده عربی، کویت، عمان و ….. می باشد. برای تجارت این کالا باید طبق اصول مصوب بخشنامه ها عمل نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. لازم به ذکر است به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص تراک میکسر از گمرک
ترخیص تراک میکسر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تراک میکسر از گمرک:

ترخیص انواع تراک میکسر

ترخیص تراک مینی میکسر

ترخیص بچینگ میکسر

ترخیص اتو میکسر

ترخیص کامیون های مخلوط کن

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کالا از جمله ترخیص تراک میکسر از گمرک یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا ترخیص کاران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهره برداری از نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.