ترخیص تراورتن از گمرک

ترخیص تراورتن از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تراورتن از گمرک می باشد. تراورتن از نوع سنگ های رسوبی چشمه های گرم به حساب می آید و بیشتر جنبه تزئینی دارد. از این نوع سنگ ها در نمای تزئینی خانه ها و یا دکوراسیون داخلی آنها استفاده می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و بازرگانی تراورتن می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تراورتن

واردات سنگ تراورتن بیشتر از کشورهای اروپایی، ترکیه، فرانسه، آمریکا، چین، کره و ….. می باشد. برای واردات سنگ تراورتن باید طبق بخشنامه های صادر شده در این زمینه عمل کرد. و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازمه پرداخت. لازم است بدانید در صورت عدم اخذ مجوزات و رعایت قوانین در خصوص واردات  سنگ های زینتی مانند تراورتن و ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه می شوید. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این خصوص عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروز در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص تراورتن از گمرک
ترخیص تراورتن از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تراورتن از گمرک:

ترخیص انواع تراورتن

ترخیص تروارتن آهکی

ترخیص تراورتن آب های گرم

ترخیص تراورتن آبهای سرد

ترخیص تراورتن مورد استفاده در ساختمان سازی

ترخیص تراورتن برای قرنیز دیوار

ترخیص تراورتن متخلخل

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با همکاری مشاوران و ترخیص کاران ماهر حدود بیست سال هست که در خدمت شما تاجران عزیز می باشد. از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می کند را می توان دسته های ذیل تقسیم بندی کرد:

حمل و نقل کالا

اخذ مجوزات

ثبت سفارش

 خرید کالا

 ترخیص کالا

و …..

شما عزیزان برای دریافت خدمات تجاری و بازرگانی و همچنین اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص تراورتن از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

 تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.