ترخیص تخم گشنیز از گمرک

ترخیص تخم گشنیز از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تخم گشنیز از گمرک می باشد. تخم گشنیز گیاه و ادویه است که از آن برای تهیه انواع غذاها در اکثر کشور ها مورد استفاده است. از این گیاه برای دادن طعم و بوی خاصی که به غذا می دهد استفاده می شود. حتی  برای درمان های سنتی نیز به این گیاه اشاره شده است. که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تخم گشنیز

واردات و صادرات کالا به جهت نقش حساسی که در اقتصاد هر کشوری دارند بسیار حائز اهمیت می باشد و کشور ها همواره با استفاده از سیاست های مالی و وضع قوانین، سعی در کنترل آن دارند. از جمله کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد، تخم گشنیز می باشد‌ که از چین و دیگر کشور ها وارد می گردد. لازم به ذکر است واردات و صادرات این کالا شامل شرایط ویژه ای نمی باشد و تجار عزیز پس از کسب اطلاعات مورد نیاز می توانند به تجارت این کالا اقدام نمایند‌. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره کنید.

ترخیص تخم گشنیز از گمرک

ترخیص تخم گشنیز از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تخم گشنیز از گمرک:

ترخیص انواع تخم گشنیز

ترخیص گیاه گشنیز

ترخیص پودر تخم گشنیز

ترخیص عرق گشنیز

ترخیص انواع ماسک های زیبایی تهیه شده از تخم گشنیز

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص تخم گشنیز

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تخم گشنیز ذیل ردیف 0909 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها خدمت به وارد کنندگان و صادر کنندگان کشورمان توانسته است اعتبار زیادی در این زمینه به دست آورد و به عنوان یکی از معتمد ترین و خوش نام ترین شرکت ها در این زمینه بدرخشد این شرکت قصد دارد با ارائه خدمات خود به نحو احسن قدمی در جهت سهولت و سرعت در تجارت تجار عزیز بر دارد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز های قانونی و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا هرگونه همکاری در زمینه ترخیص تخم گشنیز از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.