ترخیص تخم کتان از گمرک

ترخیص تخم کتان از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص تخم کتان از گمرک می باشد. یکی از گیاهانی که از گذشته تاکنون به عنوان دارویی مفید و طبیعی برای قلب، لاغری، کاهش کلسترول و … استفاده می شده تخم کتان است. ما قصد داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در زمینه تجارت تخم کتان ارائه دهیم در صورت تمایل مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات تخم کتان

همانطور که می دانید گیاهان و بذر ها نیز جز کالاهای تجاری بین کشور ها به حساب می آید به عنوان مثال یکی از آن ها بذر کتان یا تخم کتان است که از کشور های همچون کانادا و قزاقستان به ایران وارد می شود و در بازار های داخلی ایران به فروش می رسد. شما تاجران نیز می توانید با کسب اطلاعات و انجام مقدمات تجارت به واردات این پذر مفید و پر سود بپردازید تنها لازم به ذکر است که پیش از آغاز امور خود جهت اطلاع از میزان حقوق ورودی کالا به کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری مراجعه نمائید یا با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص تخم کتان از گمرک
ترخیص تخم کتان از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص تخم کتان از گمرک با شرح زیر می باشد

ترخیص انواع تخم کتان

ترخیص تخم کتان بو داده

ترخیص بذر کتان

ترخیص روغن تخم کتان

ترخیص پودر تخم کتان

ترخیص تخم کتان زرد

ترخیص تخم کتان قهوه ای

ترخیص دمنوش تخم کتان

و…

تعرفه گمرکی برای ترخیص تخم کتان

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص روغن کتان ذیل ردیف 1515 می باشد

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه درخشان در زمینه بارگانی و ترخیص کالا آماده ارائه خدمات متنوعی از جمله ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره تخصصی و… می باشد. این شرکت با بهرمندی از نیروهای مجرب و متخصص خود از بروز هرگونه مشکل یا تاخیر زمانی جلوگیری کرده و تجارتی امن و مطمئنی را برای شما عزیزان فراهم خواهد کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص تخم کتان از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.