ترخیص تخم چمن از گمرک

ترخیص تخم چمن از گمرک

ترخیص تخم چمن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تخم چمن از گمرک می باشد. تخم چمن معمولا برای فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد. اما نمی توان هر تخم چمنی را در هر فضایی با هر آب  و هوایی کاشت و هر تخم چمنی مناسب فضایی با آب  هوایی خاص می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تخم چمن

واردات تخم چمن از کشورهای اروپایی و آمریکایی نظیر آلمان، فرانسه، ترکیه، کره، چین و ….. می باشد. برای واردات این سری از کالا ها باید طبق قوانین و مقررات صادره در بخشنامه ها عمل کرد. و طبق اصول مصوب آن به اخذ مجوزات لازم پرداخت. از جمله مجوزاتی که برای واردات تخم چمن مورد نیاز است، اخذ مجوز استاندارد می باشد.  به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تجار محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تخم چمن از گمرک:

ترخیص انواع تخم چمن

ترخیص تخم چمن زمین فوتبال

ترخیص تخم چمن زمین تنیس

ترخیص تخم چمن زمین هندبال

ترخیص تخم چمن زمین های ورزشی

ترخیص تخم چمن زمین های بازی

ترخیص تخم چمن پارک ها

ترخیص تخم چمن برای محوطه سازی

ترخیص تخم چمن برای ویلا سازی

ترخیص تخم چمن اسپرت

ترخیص تخم چمن طبیعی

ترخیص تخم چمن تزئینی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص تخم چمن

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تخم چمن آبی در ردیف 12092400 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تخم چمن مصنوعی در ردیف 39181010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب  شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما تجار عزیز انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار متخصص در امر ترخیص تخم چمن از گمرک و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار باشد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *