ترخیص تاکومتر از گمرک

ترخیص تاکومتر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص تاکومتر از گمرک می باشد. تاکومتر یکی از لوازم یدکی خودور می باشد که با استفاده از ان می توان سرعت دور موتور را بسنجید تا از آسیب های احتمای به سایر لوازم خودرو جلوگیری نمایید. تاکومتر یا همان دور سنج موتور دارای انواع مختلفی است که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی تاکومتر

تاکومتر و به طور کلی لوازم یدکی  از جمله کالاهایی است که هم صادرات آن و هم واردات آن به کشور انجام می شود. بیشتر لوازم یدکی های وارداتی از کشورهای اسپانیا، آلمان، کانادا، ایتالیا، چین و ….. می باشد. و لوازم یدکی صادراتی از ایران به کشورهای ترکیه، عربستان، پاکستان و …. می باشد. برای تجارت لوازم یدکی خودرو ها  نیاز به اخذ مجوزهایی از سازمان و ارگانهای ذینفع می باشد. برای دریافت قوانین و مقررات در خصوص ترخیص تاکومتر به بخشنامه های ارسال شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوز های لازم در گمرک با مشکلاتی رو به رو خواهید شد که باعث عدم ترخیص و یا تاخیر در ترخیص کالا می شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص تاکومتر می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص تاکومتر از گمرک

ترخیص تاکومتر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص تاکومتر از گمرک:

ترخیص انواع تاکومتر

ترخیص تاکومتر آنالوگ

ترخیص تاکومتر دیجیتال

ترخیص تاکومتر مکانیکی

ترخیص تاکومتر نوری

ترخیص تاکومتر الکتریکی

ترخیص تاکومتر سنجش بر پایه ولتاژ

ترخیص تاکومتر جریان متاوب

ترخیص تاکومتر خودوهای سواری

ترخیص تاکومتر خودرو های سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص تاکومتر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تاکومتر خودرو های سواری در ردیف 90292023 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تاکومتر خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید در خصوص ترخیص کالا و بکارگیری کارمندان با تجربه و متخصص در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام حواله جات بانکی، اخذ مجوزات لازم و تنظیم اظهار نامه آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. تاجران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص تاکومتر از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.