ترخیص بوفه از گمرک

ترخیص بوفه از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بوفه از گمرک می باشد. بوفه یا همان ویترین دارای انواع خانگی و صنعتی می باشد. بوفه های خانگی که اکثرا از چوب ساخته شده و از آن برای جایگذاری وسایل زیبا و قیمتی استفاده می شود. و اما بوفه های صنعتی بیشتر از فلز و شیشه ساخته شده و اکثرا یخچال دار هستند از آن برای نگهداری وسایلی که فاسد شدنی هستند مانند گوشت و مرغ، شیرینی جات، آبمیوه و …… استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در زمینه چگونگی تجارت و بازرگانی آن می پردازیم با ما همراه باشد.

تجارت و بازرگانی بوفه

امروزه که تجارت خارجی گسترش بیشتری هم پیدا کرده  بوفه هم جزء اقلامی است که بین کشور ها به تجارت آن پرداخته می شود بیشتر واردات بوفه به ایران از چین و بعضی از کشور های اروپایی نظیر آلمان و کانادا، فرانسه و …. می باشد. و صادرات آن از ایران به کشور های عراق، سوریه، افغانستان و …. می باشد.  تاجران عزیزی که قصد تجارت و بازرگانی بوفه را دارند باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه کنند و اطلاعات کسب کنند بدلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها و اطلاعات امکان توضیحات گسترده تر آن در این مقاله نمی باشد. از خدمات دیگر شرکت سلطان تجارت کسب مجوز های رسمی از سازمانها و ارگانها نیز می باشد، در صورت تمایل می توانید بصورت رایگان با مشاوران ترخیص کار ما در این شرکت تماس بگیرید .

ترخیص بوفه از گمرک
ترخیص بوفه از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بوفه از گمرک:

ترخیص انواع بوفه

ترخیص بوفه چوبی

ترخیص ویترین

ترخیص بوفه صنعتی

ترخیص بوفه خانگی

ترخیص بوقه یخچال دار

ترخیص بوفه طبقه دار

ترخیص بوفه ایستاده

ترخیص بوفه افقی

ترخیص بوفه قصابی

ترخیص بوفه فروشگاهی

ترخیص بوفه کنسول

ترخیص بوفه کلاسیک

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر بازگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی می باشد، از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل کالا و…  اشاره کرد . شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای  متخصص و مسلط به قوانین بارگانی امور تجاری شما را که امری سخت و زمانبراست در حداقل زمان و با کمترین هزینه انجام خواهند داد . در صورت تمایل به همکاری با این شرکت و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص بوفه از گمرک می توانید با همکاران و مشاوران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.