ترخیص بنر از گمرک

ترخیص بنر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بنر از گمرک می باشد. بنرها معمولا برای معرفی کالا و خدمات می باشند و دارای انواع مختلف هستند و و برای هرکالا و خدماتی می توان از آنها استفاده کرد. در این مقاله ما قصد داریم به چگونگی تجارت و بازرگانی انواع بنرهای مختلف بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی بنر

امروزه با پیشرفت تجهیزات جابجایی هر کالایی امکان پذیر گشته است و تاثیر بسزایی در تجارت بین الملل داشته است. از جمله کالاهایی که واردات و صادرات آن بین کشور ها انجام می گیرد بنر می باشد که وابسته به نوع کالا از کشور های مختلفی وارد و یا از ایران به کشور های مختلفی صادر می شود. اما لازم به ذکر است که تاجران گرامی پیش از شروع تجارت خود، به کسب اطلاعات در زمینه میزان حقوق ورودی کالای مورد نظر و مجوزات لازمه اقدام کنند تا در زمان ترخیص کالا در گمرک با مشکل روبرو نشوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و یا به کتاب مقررات صادرات واردات مراجعه کنید.

ترخیص بنر از گمرک
ترخیص بنر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بنر از گمرک:

·        ترخیص انواع بنر

·        ترخیص بنر pvc

·        ترخیص بنر اتیلن

·        ترخیص بنر معمولی پلاستیک

·        ترخیص بنر وینیل

·        ترخیص بنر مش

·        ترخیص بنر فابریک

·        ترخیص بنر کاغذی

·        ترخیص بنر خیابانی

·        ترخیص بنر بیلبورد

·        ترخیص بنر استندی

·        ترخیص بنر رول آپ

·        ترخیص بنر پاپ آپ

·        ترخیص بنر پرچمی

·        ترخیص بنر نمایشگاهی

·        و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

ترخیص کاری امری حساس است و موفقیت در این امر نیازمند داشتن تخصص و تجربه در امر بازرگانی می باشد. شرکت سلطان تجارت بازرگان نیز با تجربه  و تخصصی که طی سال ها فعالیت خود در این زمینه کسب کرده است آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ثبت سفارش، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، حواله ارز و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص بنر از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.