ترخیص بنتونیت از گمرک

ترخیص بنتونیت از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بنتونیت از گمرک می باشد. بنتونیت نوعی گل رس ارمنی می باشد. این ماده از رس و کانی های متورم شونده تشکیل می شود. که هم در صنعت و هم در زمینه درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی بنتونیت می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی بنتونیت

واردات و صادرات کالا در کشور ما یکی از معیار های اصلی سنجش اقتصاد کشور هاست زیرا واردات کالا زمانی اتفاق می افتد که کشور امکان تولید کالایی را نداشته باشد و صادرات زمانی انجام می شود که کشور برای کسب سود درصدد فروش کالای خود در بازار های خارجی برآید. به عنوان مثال یکی از کالاهایی که تجارت آن در ایران انجام می شود بنتونیت است. البته لازم به ذکراست که بازرگانی در کشور ما مستلزم رعایت قوانین و مقرراتی می باشد که باید پیش از آغاز تجارت به کسب اطلاعات در این زمینه اقدام نمائید. البته در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید و یا به کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری مراجعه نمائید.

ترخیص بنتونیت از گمرک
ترخیص بنتونیت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بنتونیت از گمرک:

ترخیص انواع بنتونیت

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در صنایع غذایی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در صنایع شیمیایی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در تهیه گوگرد

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در استخراج نفت

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در کاغذ سازی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در تصفیه خانه های شربی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در کنترل آتش سوزی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در تمیز کننده ها

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در مواد معدنی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در سرامیک سازی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در کشاورزی

ترخیص بنتونیت مورد استفاده در ریخته گری

و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص بنتونیت

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بنتونیت در ردیف 25081000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

حواله ارز، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و… تنها بخشی از خدمات تخصصی شرکت سلطان تجارت بازرگان به تجار عزیز کشور می باشد. این شرکت با بهرمندی از تخصص و تجربه عملی که طی سال ها فعالیت خود در این عرصه کسب کرده آماده است تا با انجام امور بازرگانی شما عزیزان از بروز هرگونه مشکل و زیان در تجارتتان جلوگیری نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص بنتونیت از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.