ترخیص بلند گو ماشین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بلندگو ماشین از گمرک می باشد. بلند و سیستم سوتی ماشین یکی از کالاهای لوکس و قیمتی برای خودرو ها به شمار می آید و افراد زیادی برای اسپرت کردن و رسیدگی به خودرو خود اقدام به تعویض سیستم صوتی و بلندگو های ماشین خود کرده در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی بلندگو ماشین

واردات و صادرات به دلیل نقش مهم و عمده ای که در اقتصاد کشور ها دارد بسیار حائز اهمیت است. هرساله قوانین و مقررات بسیاری در این زمینه وضع می گردد و توسط گمرک کنترل و اجرا می شود. همین امر سبب شده است تجارت به ویژه در مرحله ترخیص کالا از گمرک سخت و تخصصی شود. یکی از کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد بلند گو ماشین است. بلندگو ماشین از کشور چین وارد می شود. لازم است بدانید که در کشور ما صادرات کالاها مستثنی محصولات نفتی و از آن قبیل فارغ از تعهد و پیمانی می باشند. اما برای واردات کالا به ایران اخذ مجوز های مربوطه در زمان ترخیص کالا الزامی می باشد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه پرسش و پاسخی می توانید با همکاران و کارشناسان  ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص بلند گو ماشین از گمرک
ترخیص بلند گو ماشین از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بلندگو ماشین از گمرک:

ترخیص انواع بلندگو ماشین

ترخیص بلند گو های گرد

ترخیص بلند گو های بیضی

ترخیص بلند گو های ساب ووفر

ترخیص بلند گوهای آمپلی فایر

ترخیص بلند گوهای کامپونت

ترخیص بلند گوهای توییتر

ترخیص بلند گو های میدرنج

ترخیص بلند گوهای خازن

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با اراِئه انواع خدمات بازرگانی نظیر: خرید کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، حمل و نقل کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ و… به نحو احسن در صدد است تا اعتماد و رضایت شما عزیزان را کسب کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص بلندگو ماشین از گمرک با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.