ترخیص بلغور غلات از گمرک

ترخیص بلغور غلات از گمرک

ترخیص بلغور غلات از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بلغور غلات از گمرک می باشد. به گندم و یا غلات خرد شده  و یا نیمه کوب نه آرد شده، بلغور می گویند. بلغور دارای خواص و موارد استفاده فراوان است. در این مقاله شما عزیزان با نحوه تجارت این محصول با خاصیت آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

واردات و صادرات بلغور

اکثر واردات بلغور از کشورهای هند، چین، تایلند و …. می باشد. صادرات بلغور از ایران به کشور های امارات متحده عربی، عمان، کویت، ترکیه، افغانستان، عراق و ….. می باشد. برای تجارت این کالا باید به اخذ مجوز استاندارد و مجوز وزارت بهداشت اقدام کرد. برای اطلاع دقیق در این خصوص باید طبق اصول مصوب بخشنامه ها اقدام کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این خصوص بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بلغور غلات از گمرک:

  • ترخیص انواع بلغور غلات
  • ترخیص بلغور گندم
  • ترخیص بلغور جو
  • ترخیص بلغور برنج
  • ترخیص بلغور جو دوسر
  • ترخیص بلغور پلو
  • ترخیص بلغور آش
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص بلغور غلات

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بلغور غلات ذیل ردیف 1103 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همکاران توانمند ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان در دو دهه فعالیت خود راهنمای شما به مسیر درست و قانونی خواهد بود. کارشناسان شرکت ما کلیه مراحل از ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، انجام حوالجات بانکی، انجام امور گمرکی، ثبت اظهار نامه، ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص بلغور غلات و … را بر عهده می گیرد. ما متعهد می شویم کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ترخیص و در مقصد تحویل دهیم. همانطور که می دانید اگر از افراد متخصص در این امور بهره بگیرید، هزینه های شما به حداقل ممکن کاهش پیدا می کند و دچار ضرر و زیان نخواهید شد. شما می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص بلغور غلات از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *