ترخیص بطری پلاستیکی از گمرک

ترخیص بطری پلاستیکی

ترخیص بطری پلاستیکی

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بطری پلاستیکی از گمرک می باشد. از بطری های پلاستیکی برای مصارف مختلفی استفاده می کنند. از جمله موارد مختلف مصرف بطری ها برای بسته بندی: آب، آبمیوه های گازدار، روغن، داروها و ….. می باشد.

واردات بطری پلاستیکی

عمده واردات بطری های پلاستیکی از کشورهای امارات، آلمان، کره، اتریش  و …. می باشد. مانند دیگر کالاهای وارداتی برای واردات این کالا نیز باید به بخشنامه های ارگانها و سازمانهای ذی ربط مراجعه کنید. و طبق قوانین و مقررات آنها برای واردات عمل کنید. به دلیل تغییرات در بخشنامه ها در هر فصل، شما تجار گرامی می توانید برای دریافت آخرین اطلاعات از بخشنامه ها صادر شده در این بخش با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بطری پلاستیکی:

ترخیص انواع بطریهای پلاستیکی

ترخیص بطری های پلاستیکی برای روغن

ترخیص بطری های پلاستیکی آب

ترخیص بطری های پلاستیکی آبمیوه

ترخیص بطری های پلاستیکی داروها

ترخیص بطری های پلاستیکی نوشابه ها

ترخیص بطری های پلاستیکی یکبار مصرف

ترخیص انواع پت

ترخیص بطری های پلاستیکی برای شربت ها

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص بطری های پلاستیکی

تعرفه گمرکی برای ترخیص مواد ساخته شده از پلاستیک ذیل ردیف 3923 می باشد.

تعرفه گمرکی برای بطری ذیل ردیف 39233000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال تجربه و بهره مندی از کارمندان و ترخیصکاران زبده در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور، آماده هرگونه همکاری با شما تجار گرامی می باشد. مشاوران این شرکت همواره یارای شما هستند تا در تجارت خود به مشکلی برخورد نکرده و تجارتی پرسود را با کمترین هزینه تجربه کنید. کارشناسان این شرکت با کسب تجربه در زمینه واردات و صادرات، تجارت و بازرگانی، حمل و نقل و ترانزیت و ترانشیپ کالا، ترخیص کالا را به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین زمان برعهده می گیرند. پیشنهاد ترخیص کاران این حوزه در زمینه ترخیص بطری های یکبار مصرف و پلاستیکی حتما با فردی ماهر مشورت کنید.

برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص بطری پلاستیکی می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *