ترخیص برومادیولون از گمرک

ترخیص برومادیولون از گمرک

ترخیص برومادیولون از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص برومادیولون از گمرک می باشد. برومادیولون نوعی سم موش کش می باشد. این ماده را می توان سمی ضد انعقاد خون از خانواده کومارین ها دانست. این ماده با جلوگیری از انعقاد خونه باعث خونریزی داخلی و سپس مرگ می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این زمینه می پردازیم.

تجارت و بازرگانی برومادیولون

واردات این کالا از کشور های مختلف اروپایی صورت می گیرد و همچنین صادرات آن نیز از ایران به کشور های همسایه نظیر عراق، افغانستان و …. انجام می شود. تجارت و بازرگانی امری پیچیده و زمان بر است شما تجار عزیز برای یه ثمر رساندن این امر نیاز به فردی زبده و مطمئن خواهید داشت. لازم به ذکر است واردات و صادارت مادیولون نیاز به اخذ مجوزاتی خواهد داشت برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمانها و ارگانها مراجعه کرد. تغییرات بخشنامه ها با توجه به تغییرات سیاسی و اقتصادی کشور ما را از توضیحات بیشتر در این زمینه عاجز کرده است. شما بازرگانان گرامی می توانید در زمان اقدام به تجارت این کالا با متخصصان ترخیص کار این جموعه تماس بگیرید و مشاوره رایگان بشوید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص برومادیولون از گمرک:

ترخیص انواع برومادیولون

ترخیص سم موش کش

ترخیص انواع سموم حشرات موذی

ترخیص سم جوندگان کوچک

ترخیص کومارین

ترخیص آنتی کولاگالانت

ترخیص سوپر وارفارین

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

در حال حاضر که کشور ما در شرایط اقتصادی حساس و بحرانی قرار دارد حتی نحوه و روند واردات شما تجار عزیز نیز بر وضعیت اقتصادی جامعه تاثیر گذار است زیرا در صورت همکاری شما تجار با فرد فاقد صلاحیت  و ناکارآمد، تاخیر در ترخیص کالای شما قیمت تمام شده کالای ورودی افزایش پیدا می کن و در نتیجه کالا با قیمت بیشتری وارد بازار کشور می شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدمات مفیدی از جمله: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهارنامه و … در تلاش است امور بازرگانی شما عزیزان را در کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام برساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص برومادیولون از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *