ترخیص براش از گمرک

ترخیص براش از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص براش از گمرک می باشد. براش یکی از تجهیزات لوازم آرایش می باشد. که دارای انواع مختلف است همچنین به صورت کیفی و یا تکی مورد استفاده است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی براش

واردات و صادرات براش بیشتر از کشورهای چین، تایوان و ….. وارد کشور می شود. شما عزیزان برای واردات تمامی کالا ها از جمله براش و لوازم آرایشی باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید بخشنامه های صادر شده در این بخش را مورد مطالعه قرار دهید. لازم به ذکر در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در گمرک به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروزتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار  شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص براش از گمرک 2

ترخیص براش از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص براش از گمرک:

ترخیص انواع براش

ترخیص براش کیفی

ترخیص براش تکی

ترخیص براش رژگونه

ترخیص براش پنکک

ترخیص براش کرم پودر

ترخیص براش سایه

ترخیص براش بادبزنی

ترخیص براش خط لب

ترخیص براش خط چشم

ترخیص براش چشم زاویه دار

ترخیص براش کانسیلر

ترخیص براش قاشقی

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه و بهره مندی از کارشناسان مجرب و ترخیص کاران زبده آماده ارائه خدمات در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور می باشد. شما می توانید تمامی امور مربوط به تجارت و ترخیص براش از گمرک  را از ابتدا که ثبت سفارش، اخذ مجوزات، حمل و نقل و …. می باشد را به ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان بسپارید. همچینین می توانید به صورت رایگان با مشاوران ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.