ترخیص بخاری خودرو از گمرک

ترخیص بخاری خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بخاری خودرو از گمرک می باشد. بخاری خودرو در واقع گرمای موتور را به داخل خودرو هدایت می کند. و برای این کار هیچ انرژی مضاعفی را به خودرو تحمیل نمی کند. در ادامه به توضیحا تبیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی بخاری خودرو

واردات بخاری خودرو از کشور چین، کره، آلمان، فرانسه و دیگر کشور های اروپایی می باشد. صادرات بخاری خودرو از ایران به کشور های عراق،  روسیه و برخی دیگر از کشور هایی که صادرات خودرو هایی ایرانی صورت می گیرد انجام می شود.  برای تجارت و بازرگانی انواع لوازم یدکی خودرو مانند بخاری باید بر طبق بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها، ارگان ها و ادارت ذی ربط به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازید در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلات عدیده ای مواجه خواهید شد.

پیشنهاد متخصصان شرکت سلطان تجارت بازرگان این است که قبل از اقدام به تجارت کالای مورد نظر به مطالعه بخشنامه های صادر شده در آن زمینه خاص بپردازید و یا با ترخیصکاری مطمئن و زبده مشورت نمایید. شما تجار با سپردن امورتشریفات ترخیص کالای خود به ترخیص کاران زبده اطمینان خواهید داشت که کالایتان در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهد شد.

ترخیص بخاری خودرو از گمرک 2

ترخیص بخاری خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بخاری خودرو از گمرک:

ترخیص انواع بخاری خودرو

ترخیص بخاری پراید

ترخیص بخاری پژو 206

ترخیص بخاری پژو 207

ترخیص بخاری سمند

ترخیص بخاری بنز

ترخیص بخاری جک

ترخیص بخاری سوناتا

ترخیص بخاری اپتیما

ترخیض بخاری النترا

ترخیص بخاری سانتافه

ترخیص بخاری سراتو

ترخیص بخاری سورنتو

ترخیص بخاری اسپورتیج

ترخیص بخاری مزاد 3

ترخیص بخاری پریوس

ترخیص بخاری کمری

ترخیص بخاری کولئوس

ترخیص بخاری تلیسمان

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص در امر ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی در خدمت شماست. کارشناسان این شرکت با تجربه و تخصصی که در امر صادرات و واردات و تجارت و بازرگانی دارند آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشند. از جمله خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالاها، ترانشیپ کالا و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص بخاری خودرو از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.