ترخیص باند صوتی از گمرک

ترخیص باند صوتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص باند صوتی از گمرک  می باشد. باند های صوتی از جمله وسایل ضبط و پخش می باشد. که در ماشین آلات و تالارها، مراسمات، منازل  و ….. مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه های ضبط دارای انواع مختلفی می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتری در زمینه چگونگی تجارت و بازرگانی انواع باند های صوتی می پردازیم.

تجارت و بازرگانی باند صوتی

واردات باند صوتی بیشتر از کشورهایی نظیر آلمان، آفریقا، چین و ….. می باشد. برای واردات این کالا باید طبق اصول صادرات و واردات در بخشنامه ها عمل کرد. و طبق قوانین به اخذ مجوزات لازم پرداخت. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری مقررات را در این مقاله از ما سلب کرده است. قابل توجه است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص باند صوتی از گمرک
ترخیص باند صوتی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص باند صوتی از گمرک:

ترخیص انواع باند صوتی

ترخیص انواع بلند گو

ترخیص باند دیواری

ترخیص باند سقفی

ترخیص باند ستونی

ترخیص باند اکتیو دبل

ترخیص باند پسیو دبل

ترخیص باند وای فای

ترخیص باند دکوراتیو

ترخیص باند توکار

ترخیث باند روکار

ترخیص باند های فلش خور

ترخیص باند های میکروفون دار

ترخیص باند های رو دوشی

ترخیص باند اکو

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص باند صوتی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تک بلند گو در ردیف 85182100 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع بلند گوهای خودرو در ردیف 85182910 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه درخشان و بهره مندی از مشاوران تحصیل کرده و ترخیص کاران زبده در زمینه تجارت و ترخیص کالا از گمرکات کشور آماده هر گونه خدمت رسانی به شما تاجران گرامی است. ترخیص کاران ماهر این شرکت بازرگانی در کنار شما خواهند بود  تا در روند تجارت با مشکلی برخورد نکرده و تجارتی پرسود و کم هزینه و ایمن را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب در زمینه تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات، ترانزیت کالای شما به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین وقت و هزینه بر عهده می گیرند. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص باند صوتی از گمرک می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.