ترخیص بامبو از گمرک

ترخیص بامبو از گمرک

ترخیص بامبو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بامبو از گمرک می باشد. این چوب به گیاه خیزران نیز شناخته می شود که در سال های اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. از بامبو در صنایع مختلفی از جمله ساختمان سازی و ساخت ظروف چوبی و … استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم. با ما همراه باشید.

واردات بامبو

کشور چین یکی از بزرگترین پرورش دهنده گان این گیاه و جزء صادر کنندگان اصلی آن می باشد که بازار این محصول را بدست گرفته است. قابل توجه می باشد که در سالهای اخیر واردات بامبو به کشور موقتا ممنوع اعلام شده است. تاجرانی که قصد تجارت این گیاه را دارند می توانند در زمان اقدام به بازرگانی این محصول به بخشنامه های مربوط به آن مراجعه کرده و یا با مشاوران و متخصصان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرند تا در زمان ترخیص کالا از گمرک با مشکلی روبرو نشوند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص بامبو از گمرگ به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع بامبو

ترخیص بامبو پیچ خورده

ترخیص بامبو سالم

ترخیص گیاه زنده بامبو

ترخیص بامبو شکل داده شده

ترخیص بامبو شکسته شده

ترخیص بامبو تزیینی

ترخیص بامبو مصنوعی

ترخیص جوانه بامبو

ترخیص صنایع دستی بامبو

و ….

تعرفه های گمرکی برای ترخیص بامبو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بامبو ذیل ردیف 1401 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای جوانه بامبو در ردیف 20059100 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سابقه دو دهه کار در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما تاجران عزیز می باشد.  از جمله خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، تنظیم اظهار نامه، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات لازم و ….. اشاره کرد. این شرکت با داشتن نیرو های مجرب و پر تلاش می تواند کالای شما را با کمترین هزینه و در حداقل زمان حمل و نقل کرده  و از گمرک ترخیص نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات از روند کار می توانید پروفرم های کالای خود را  در جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان برای ما ارسال نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید به صورت رایگان در خصوص ترخیص بامبو از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجات بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *