ترخیص باقلا از گمرک

ترخیص باقلا از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص باقلا از گمرک می باشد. باقلا معروف به باقالی گیاهی مقوی و مقاوم است که سرشار از فسفر، پتاسیم، آهن و … می باشد و همین امر باعث شده است که این گیاه در غذاها و خوراک های مختلف استفاده شود. همچنین این گیاه به عنوان یکی از کالاهای تجاری توسط تاجران ایرانی در جهت کسب سود و درآمد به کشور های مختلف جهان صادر می گردد. در صورتی که شما عزیزان نیز تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت باقلا از گمرک را دارید، ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

مقررات یا مجوزات مورد نیاز برای واردات یا صادرات باقلا

تجارت بین الملل یکی از چرخه های اصلی اقتصاد هر کشور است از همین رو همواره قوانین و مقررات مختلفی در زمینه کنترل صادرات و واردات کشور وضع می گردد از جمله این قوانین اخذ مجوز و کارت بازرگانی می باشد که در صورت عدم اخذ تجار عزیز را دچار مشکل خواهد کرد.

ترخیص باقلا از گمرک 1

ترخیص باقلا از گمرک

برخی از خمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص باقلا از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع باقلا
  • ترخیص باقلا خام
  • ترخیص کنسرو باقلا
  • ترخیص باقلا پخته شده
  • ترخیص بذر باقلا
  • ترخیص گیاه باقلا
  • ترخیص باقلا زرد
  • ترخیص باقلا سبز
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص باقلا

تعرفه گمرکی که مالیات و عوارضی است که در زمان ترخیص کالا از مالک کالا یا نمانده قانونی وی اخذ می شود. میزان این تعرفه هر کالا سالانه د رکتاب مقررات صادرات و واردات منتشر می شود . تاجران می توانند با مراجعه به آن از تعرفه کالای خود اطلاع پیدا کنند.

تعرفه گمرکی  کتاب مقررات صادرات و واردات برای ترخیص باقلا در ردیف 00 50 0713 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه درخشان در امر بازرگانی و ترخیص کالا آماده است تا خدمات گسترده ای را در زمینه های ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره تخصصی و … توسط نیروهای زبده و متخصص خود ارائه دهد. این شرکت با ارائه این خدمات به بهترین نحو از بروز تاخیر یا مشکل در ترخیص کالای شما عزیزان جلوگیری خواهد کرد و موجبات تجارتی امن و سود آور را برای شما واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز به ارمغان خواهد آورد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص باقلا از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.