ترخیص باتری اتومبیل از گمرک

ترخیص باتری اتومبیل از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص باتری اتومبیل از گمرک می باشد. باتری های اتومبیل یکی از انواع باتری های شارژی است که در تمامی وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. از باتری اتومبیل بیشتر برای تامین برق وسایل نقلیه و استارت زدن استفاده می شود. باتری های اتومبیل دارای دو نوع 12 ولتی و 24 ولتی هستند. در ادامه این مقاله به چگونگی تجارت و بازرگانی انواع باتری اتومبیل می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی باتری اتومبیل

بیشتر واردات باتری های اتومبیل از کشور های چین، ژاپن و بعضا کشور های اروپایی می باشد. در صورتی که شما تاجران عزیز قصد واردات و صادرات کالا را دارید در قدم اول به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید تا ملزومات و مقدمات تجارت مانند کسب کارت بازرگانی و اخذ مجوز های مربوط به کالا و … را انجام دهید و با در دست داشتن این مدارک به ترخیص کالای خود از گمرک اقدام نمائید، در صورت عدم رعایت قوانین و ناقص بودن مدارک دچار مشکل و تاخیر در ترخیص کالای خود می شوید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص باتری اتومبیل از گمرک
ترخیص باتری اتومبیل از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص باتری اتومبیل از گمرک:

ترخیص انواع باتری اتومبیل

ترخیص انواع باتری خودرو

ترخیص باتری اتومبیل 12 ولتی

ترخیص باتری اتومبیل 24 ولتی

ترخیص باتری اتومبیل سیلد

ترخیص باتری اتومبیل غیر سیلد

ترخیص باتری اتومبیل سرب اسیدی

ترخیص باتری اتومبیل اتمی

ترخیص باتری اتومبیل اسیدی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص باتری اتومبیل

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع باتری خودرو در ردیف 85071010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان از آغاز تاسیس تا به امروز با ارائه خدمات خود به بهترین شکل ممکن توانسته است به عنوان یکی از معتمد ترین و کارآمد ترین شرکت ها در زمینه بازرگانی بدرخشد. این شرکت خدمات متنوعی از جمله ثبت سفارشات، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و …  در جهت بهبود روند تجارت شما وارد کنندگان و صادر کنندگان عزیز ارائه می دهد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص باتری اتومبیل از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.